سفارش قطعات پلاستیکی

طراحی ساخت و تولید قطعات پلاستیکی

فرآیند ساخت قطعات پلاستیکی شامل چهار مرحله اساسی است: طراحی، تصمیم گیری در مورد فرآیند تولید، ساخت نمونه اولیه و سپس تولید طرح. برلیان قطعه به مشتریان خود کمک می‌کند تا طرح‌های قطعات پلاستیکی خود را به محصولات نهایی تبدیل کنند.

مراحل ساخت قطعات پلاستیکی

مراحل ساخت قطعات پلاستیکی به قسمت های مختلفی تقسیم میشود که در ادامه به صورت مفصل و با جزیئات کامل به توضیح این مراحل خواهیم پرداخت.

آگهی از این مراحل دیدی کلی در مورد طراحی، ساخت و تولید قطعات پلاستیکی به شما میدهد. اطلاع از این موارد پیمودن مسیر را برای شما راحتتر خواهد کرد.

طراحی قطعات پلاستیکی

فرآیند طراحی به سادگی طرح ایده شما برای تولید یک قطعه نیست. باید الزامات تحمل قطعه، انتخاب مواد و فاکتورهای مصرف نهایی را که می توانند بر عملکرد تأثیر بگذارند (مانند محیط های با دمای بالا یا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خورنده) در نظر بگیرید.

در برلیان قطعه، ما مشاوره های عمیقی را با کارکنان مجرب خود ارائه می دهیم تا طرح های اصلی شما را بهبود بخشند. ما تقریبا همیشه راهی برای بهبود تولید بدون قربانی کردن کیفیت پیدا می کنیم.

شما هدف خود را به ما اعلام می کنید – عمر طولانی تر، ضایعات کمتر، تحویل سریع تر و غیره – و ما راه حلی ارائه خواهیم کرد.

مدل سازی پرینت سه بعدی

نمونه اولیه مهم ترین بخش قبل از تولید هستند. نمونه‌ اولیه مشکلاتی را نشان می‌دهد که فقط در ساخت مدل قابل مشاهده هستند، و به شما این امکان را می‌دهد که طراحی خود را اصلاح کنید و همچنین کارایی و عملکرد قطعه را تعیین کنید.

پرینت سه بعدی، یک نمونه اولیه کاملاً کاربردی را ارائه می دهد که از مواد مورد نظر ساخته شده است که تمام مشخصات تحملی و آرایشی را برآورده می کند.

پرینت سه بعدی دیدی کلی نسبت به محصول به شما میدهد تا هر تغیرری قبل از تولید مدنظر دارید را بر روی قطعه پیاده کنید.

مدل سازی پرینت سه بعدی

ساخت قطعات پلاستیکی

ساخت قطعات پلاستیکی به سه روش اصلی تقسیم بندی میشود که عبارتند از: نمونه سازی سه بعدی (معروف به چاپ سه بعدی)، قالب‌گیری تزریقی و ماشینکاری CNC.

در حالی که در پرینت سه بعدی آزادی زیادی در ساخت قطعات پیچیده داریم، اما به دلیل کیفیت پایین سطح بدنام است و برای دستیابی به استانداردهای آرایشی و تحمل های دقیق نیاز به پردازش پس از آن دارد. قطعات پرینت سه بعدی نیز در انواع پلاستیکی که می توانند استفاده کنند محدود هستند. سرعت پایین تولید نیز بسیار پایین است که امر در ساخت قطعات بسیار مهم میباشد.

قالب‌گیری تزریقی گزینه بسیار مناسبی برای تولید محصولات میباشد. تولید بسیار انبوه محصول در مدت زمان کوتاه مزیت بسیار بزرگ قالب های تزریق پلاستیک میباشد که همهی معایبش را میپوشاند و صرفه اقتصادی ساخت قالب را توجیه میکند.

از سوی دیگر، ماشین‌کاری CNC می‌تواند به سرعت قطعات پیچیده‌ای با تلرانس‌های محکم و پرداخت‌ها با سطحی سیقلی را تولید کند. همچنین انعطاف‌پذیری طراحی بیشتری با ماشین‌کاری CNC وجود دارد، زیرا ماشین‌ها می‌توانند به سرعت برای تولید آخرین نسخه قطعه شما دوباره برنامه‌ریزی شوند و زمان خرابی قطعات قدیمی را به حداقل میرسانند.

ساخت قطعات پلاستیکیتولید قطعات پلاستیکی

هنگامی که طرح شما از طریق نمونه سازی بررسی و اصلاح شد، نوبت به تولید قطعه می رسد. چه با یک تولید کوچک و چه تولید انبوه محصول، برلیان قطعه قطعات شما را به موقع تحویل می دهد.

مجموعه برلیان قطعه با توکل به خداوند و داشتن کادری مجرب و با تجربه قطعات را با دقت بسیار بالا تولید کرده و در اختیار شما مشتریان محترم قرار میدهد.

شرکت برلیان قطعه برای ارسال محصولات به سراسر کشور تدابیری اندیشده است تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصولات به دست شما برسد.

تولید قطعات پلاستیکی

سفارش ساخت قطعات پلاستیکی

سفارش ساخت قطعات پلاستیکی در زمینه های مختلفی انجام میشود که عبارتند از:

  • ساخت قطعات پلاستیکی لوازم خانگی
  • ساخت قطعات پلاستیکی پزشکی
  • ساخت قطعات پلاستیکی خودرو
  •  قطعات پلاستیکی لباسشویی
  •  قطعات پلاستیکی صنعتی

ساخت قطعات پلاستیکی یخچال بوش، یخچال سامسونگ، یخچال الکترواستیل، یخچال هیمالیا، یخچال اسنوا، یخچال پارس، یخچال امرسان، یخچال ال جی از جمله قطعاتی است که آماده ساخت آنها را داریم.

در صنعت خودرو قطعات پلاستیکی پراید، سمند، 206 و 405 و غیره ساخته و تحویل داده میشود. قطعات پلاستیکی لوستر، جعبه ابزار، پایه کابینت و جاروبرقی هم جزئی از فعالیت های ما میباشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *