طراحی قالب

طراح قالب تزریق پلاستیک

طراح قالب تزریق پلاستیک

برلیان قطعه با دارا بودن کادری مجرب در زمینه ای مختلف قالبسازی از جمله طراح قالب تزریق پلاستیک آماده خدمات رسانی در این زمینه ساخت قالب تزریق پلاستیک میباشد.

طراحی قالب های تزریق پلاستیک

طراحی قالب های تزریق پلاستیک با استفاده از نرم افزار های به روز همچون سالیدورک و کتیا انجام میشود. این نرم افزارها برای طراحی قطعات پلاستیکی و طراحی قالب بسیار قوی میباشند.

طراح قالب صنعتی در ابتدا، قطعه مورد نظر کارفرما را طراحی میکند و پس از تایید نهایی طرح به سراغ طراحی قالب میرود.

طراح نیاز به یک دید فنی نسبت به قالبسازی نیز دارد زیرا بایستی تمامی اجزای قالب و کارکرد های آنرا بشناسد تا بتواند اینکار را انجام دهد.

طراحی قطعات پلاستیکی

ساخت کاربراتور پلاستیکی

سفارش طراحی قالب تزریق پلاستیک

سفارش طراحی قالب تزریق پلاستیک به این صورت است که قطعه ای که نیاز است مهندسی معکوس از آن قطعه پلاستیکی انجام شود دریافت میشود. ساخت قطعات پلاستیکی از مرحله طراحی قطعه شروع میشود.

پس از دریافت قطعه در صورت نیاز به قسمت اسکن سه بعدی ارسال میشود. دیجیت، تمامی اجزای قطعه را به فایل سه بعدی خام تبدیل میکند سپس طراح، اصلاحیات لازم را روی طرح انجام میدهد قطعه را طراحی میکند.

برای سفارش طراحی قطعه و قالب صنعتی تنها کافیست با همکاران ما تماس بگیرید.

"سفارش

هزینه و قیمت طراحی قالب تزریق پلاستیک

هزینه و قیمت طراحی قالب تزریق پلاستیک به پیچیدگی قطعه و حجم بستگی دارد. هر چه زمان طولانی تری صرف طراحی قطعات پلاستیکی شود هزینه طراحی بالاتر میرود.

طراحی و ساخت قالب تزریق پلاستیک به صورت کاملا تخصصی در برلیان قطعه انجام میشود. موردی که در طراحی بسیار مهم است در نظر گرفتن همه ی جنبه های فنی قالب و تولید قطعه مرغوب میباشد.

همانطور که میدانید طراحی جزء پایه ای ترین بخش های تولید قطعات است و طراحی عالی و اصولی است که باعث میشود قطعاتی مرغوب و با کیفیت بالا تولید شود.

"خدمات

خدمات طراحی قالب تزریق پلاستیک

خدمات طراحی قالب تزریق پلاستیک به چند بخش مختلف تقسیم میشود. بخش اول اسکن یه بعدی قطعات است. قطعاتی که پیچیدگی خاصی دارند در ابتدا اسکن میشوند.

بخش دوم طراحی، طراحی قطعات و قالب ها با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری است. اگر قطعه ای پیچیدگی و زاویه های خاصی نداشته میباشد میتوان بدون اسکن سه بعدی قطعه را طراحی کرد.

خدمات طراحی قالب سازی نیز یکی از فعالیت هایی است که یک طراح انجام میدهد. تمام قالبساز ها و ماشین کاره ای cnc نیاز به یک طرح سه بعدی از قالب و قطعه دارند.

طراحی قالب پلاستیک بایستی به گونه ای باشد که  تمام جوانب ساخت یک قالب در نظر گرفته شده باشد.

 

طراحی قطعات پلاستیکی

طراحی قطعات پلاستیکی نیز با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز سه بعدی انجام میشود. قطعات مختلف با جنس های متنوع را میتوان با این نرم افزار ها شیبه سازی کرد.

طراح باید دیدی فنی نسبت به قطعه داشته باشد تا بتواند قطعات را در کمترین زمان و با کمترین ابزار ها در نرم افزار کتیا یا سالیدورک طراحی کند.

طراحی قطعات پلاستیکیطراحی و ساخت قالب تزریق پلاستیک

ساخت قالب تزریق دارای مراحل گوناگونی میباشد که به صورت مختصر به آن خواهیم پرداخت. پس از مشخص شدن طرح قالب متریال مورد نیاز برای ساخت قالب که فولاد میباشد تهیه میشود.

فولاد های خریداری شده به قسمت بلوکه کاری ارسال میشود تا با دستگاه تمامی سطوح متریال ها یکی شود. سپس فولاد ها به قسمت براده برداری cnc ارسال میشود و براده برداری انجام میشود.

قالبسازی تزریق ‍‍‍پلاستیک اصفهان را برلیان قطعه انجام میدهد. برلیان قطعه تمامی مراحل ساخت قالب را از صفر تا صد و تولید محصول را انجام میدهد

برای اطلاع بیشتر از این موضوع میتوانید به اینجا مراجعه نمایید.

طراحی و ساخت قالب تزریق پلاستیک

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *