سفارش قطعات پلاستیکی

ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی

ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی در همه ی زمینه ها انجام میشود. کلیه ی مراحل اسکن سه بعدی، پرینت سه بعدی، طراحی قطعات و ساخت قالب تزریق پلاستیک و تست قالب تزریق پلاستیک در این مجموعه انجام میگردد.

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی در تیراژ های مختلف و در تمامی زمینه ها پپذیرفته میشود. سفارش تولید قطعات در زمینه های خودرو، هوا و فضا، کشتی سازی، پلاسکو و تجهیزات پزشکی و غیره را میتوانید ثبت نمایید.

ثبت سفارش قطعه به این صورت است که در ابتدا محصول مورد نظر از مشتری دریافت میشود. اسکن سه بعدی و طراحی سه بعدی محصول انجام میشود.

بعد از تعیین تیراژ محصول متریال مربوط به قالب تزریق پلاستیک خریداری میشود. قالب ساخته میشود و بعد از تست قالب و محصول، کالا شروع به تولید میشود.

سفارش تولید قطعه پلاستیکی

سفارش تولید قطعه پلاستیکی از سراسر کشور پذیرفته میشود. شما مشتریان محترم میتوانید از سرتاسر ایران سفارشات خود را در هر زمینه ای ثبت نمایید.

شرکت برلیان قطعه برای ارسال محصولات تدابیری اندیشیده است تا کالاها در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتریان محترم برسد.

تمامی مراحل طراحی، ساخت، تست و تولید ابنوه محصول برای هر نوع قطعه پلاستیکی انجام میشود.

ساخت قطعات پلاستیکی خودرو

ساخت قطعات پلاستیکی خودرو به صورت گسترده در تمامی مدل های خودرو انجام میشود. همانطور که میدانید قطعات لاستیکی و پلاستیکی ماشین های مختلف با یکدیگر، متفاوت است اما شرکت برلیان قطعه قابلیت ساخت تمامی قطعات در مدل های مختلف را دارد.

خودرو های خارجی که قطعات پیچیده ای نسبت به خودرو های ایرانی دارند از تکنولوژی های متفاوتی برای ساخت قطعاتشان استفاده شده است. طراحی و ساخت قالب برای این قطعات نیاز به تجربه زیادی دارد. گروه برلیان قطعه با تکیه بر دانش و با بهره گیری از کادری مجرب آماده تولید محصولات خارجی نیز میباشد.

سفارش ساخت و تولید تمامی قطعات لاستیکی و پلاستیکی ماشین های ایرانی و خارجی پذیرفته میشود.

 

لیست قطعات پلاستیکی خودرو

اگر بخواهیم لیست قطعات پلاستیکی خودرو را نام ببریم بایستی سطر های بسیار زیادی را بنویسیم اما ما گلچینی از قطعات پلاستیکی پر مصرف خودرو را در اختیار شما قرار داده ایم.

قطعات پلاستیکی ماشین مانند صافی بنزین، چراغ خودرو، مخزن های هیدرولیک و آب، هواکش ها، قاب و پروانه فن انواع خودرو و قطعات لاستیکی خورو مانند گردگیرها، لاستیک زیر رادیاتور، لاستیک زیر فنر و غیره جزئی از محصولات پر مصرفی است که در این حوزه وجود دارد.

ساخت قطعات پلاستیکی خودروسفارش ساخت قطعات پلاستیکی

سفارش ساخت قطعات پلاستیکی در زمینه پلاسکو و خودرو از بیشترین محصولاتی بوده است که به صورت عمده تولید میشود. این دو حوزه به دلیل استفاده زیاد و اصطحلاک بالای محصولات تیراژ تولید بالایی نسبت بقیه ی حوزه ها دارند.

ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی عمده هم برای تولید کننده و هم برای مصرف همیشه به صرفه بوده است زیرا قیمت کلی محصول به دلیل تیراژ بالای محصولات کاهش میابد. تولید بطری های پت نیز یکی از زمینه های سفارشی ما محسوب میشود.

برای ثبت سفارش و مشاوره خرید میتوانید با همکاران در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی عمدهساخت قطعات پلاستیکی سفارشی موتور سیکلت

قطعات پلاستیکی و لاستیکی موتور سیکیلت به دلیل اصطحلاک بالا هر ساله تولید خود را با تیراژ های بالا حفظ کرده است. قطعات موتور سیکیلت نسبت به قطعات خودرو کوچکتر بوده و از قیمت پایین تری برخوردار میباشد.

مزیت سفارش ساخت قطعات این میباشد که شما دیگر نیازی به تولید قالب تزریق پلاستیک ندارید. کلیه ی خدمات از طراحی و ساخت قالب و خدمات تزریق قطعات را ما به صورت کامل برای شما مشتریان گرامی انجام میدهیم.

مزیت دیگر سفارش تولید قطعه این است که دیگر دغدغه ی تولید محصول را ندارید و به کار اصلی خود که فروش قطعه یا مصرف قطعه است فکر میکنید.

ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی موتور سیکلتسفارش تولید قطعات پلاستیکی

برای سفارش تولید قطعات پلاستیکی باید مواردی را در نظر بگیرید که در ادامه به صورت مفصل به آنها میپردازیم. طراحی محصول، حجم و هزینه قطعات و جنش قطعه مهمترین پارامتر های تولید قطعه است.

طراحی : آیا قطعات شما دارای ویژگی های داخلی پیچیده یا الزامات تحمل سخت هستند؟ بسته به هندسه یک طرح، گزینه‌های ساخت ممکن است محدود باشند، یا ممکن است نیاز به طراحی قابل توجهی برای بهینه‌سازی تولید داشته باشند تا تولید آنها مقرون به صرفه باشد.

حجم/هزینه : مجموع یا حجم سالانه قطعاتی که قصد تولید آن را دارید چقدر است؟.برخی از فرآیندهای تولید هزینه های بالایی برای ابزار و راه اندازی دارند، اما قطعاتی را تولید می کنند که بر اساس هر قطعه ارزان هستند. در مقابل، فرآیندهای تولید با حجم کم هزینه‌های راه‌اندازی پایینی دارند، اما به دلیل زمان‌های چرخه کندتر، اتوماسیون کمتر و کار دستی، هزینه هر قطعه ثابت باقی می‌ماند یا زمانی که حجم افزایش می‌یابد به شکل قابل توجهی قیمت کاهش می‌یابد.

جنس : محصول شما باید در برابر چه تنش ها و فشارهایی مقاومت کند؟ مواد بهینه برای یک کاربرد معین توسط تعدادی از عوامل تعیین می شود. هزینه باید با الزامات عملکردی و زیبایی شناختی متعادل شود. ویژگی های ایده آل را برای کاربرد خاص خود در نظر بگیرید و آنها را با انتخاب های موجود در یک فرآیند تولید معین مقایسه کنید.

سفارش تولید قطعات پلاستیکیکارگاه تولید قطعات پلاستیکی

کارگاه تولید قطعات پلاستیکی برلیان قطعه با دارا بودن تمام تجهیزات مورد نیاز برای ساخت قطعات آماده دریافت تمامی قطعات سفارشی است.

قالب‌گیری تزریقی تا حد زیادی متنوع‌ترین روش در بین تمام روش‌های قالب‌گیری تزریقی است. پرس های مورد استفاده در این فرآیند از نظر اندازه متفاوت هستند و بر اساس فشار یا تناژ درجه بندی می شوند.

ماشین های بزرگتر می توانند قطعات ماشین را قالب گیری کنند. ماشین های کوچکتر می توانند قطعات پلاستیکی بسیار دقیقی را برای کاربردهای جراحی تولید کنند.

علاوه بر این، انواع مختلفی از رزین‌ها و افزودنی‌های پلاستیکی وجود دارد که می‌توان از آنها در فرآیند قالب‌گیری تزریقی استفاده کرد و انعطاف‌پذیری آن را برای طراحان و مهندسان افزایش داد.

کارگاه تولید قطعات پلاستیکیقالب قطعات پلاستیکی

قالب قطعات پلاستیکی، قالب سازی پلاستیک است که بهترین روش برای تولید انبوه قطعات است. و از این روش برای ساخت قطعات استفاده میشود که در زمان بسیار کوتاه محصول آماده میشود.

این فرآیند به خودی خود نسبتاً ساده است. با این حال، پیشرفت‌ها و تکنیک‌های سفارشی‌سازی بسیاری وجود دارد که می‌توان از آنها برای تولید پایان و ساختار مورد نظر استفاده کرد.

قالب های تزریق، که معمولا از فولاد ساخته می شوند، حاوی حفره هایی هستند که قطعات را تشکیل می دهند. پلاستیک ذوب شده به داخل قالب تزریق می شود و حفره ها را پر می کند. قالب خنک می شود و قطعات توسط پین ها خارج می شوند. این فرآیند شبیه به یک قالب ژله است که پر می شود و سپس خنک می شود تا محصول نهایی ایجاد شود.

هزینه های قالبسازی نسبتاً زیاد است. با این حال، هزینه هر قطعه بسیار مقرون به صرفه است. هزینه پایین قطعه همراه با گزینه های زمان و تولید انبوه این روش را بسیار محبوب کرده است.

قالب قطعات پلاستیکیسفارش ساخت لوازم پلاستیکی

سفارش ساخت لوازم پلاستیکی به صورت کاملا تخصصی و از صفر تا صد تولید را به برلیان قطعه بسپارید. این شرکت با دارا بودن تجهیزات مختلف قادر به طراحی و ساخت انواع قطعات میباشد.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان درباره تمامی مراحل ساخت با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. شما خریداران محترم میتوانید نمونه کارهای تولیدی ما را در اینجا مشاهده بفرمایید.

قطعات پلاستیکی پر مصرف

قطعات پلاستیکی پر مصرف در بازار بسیار زیاد است. این قطعات را میتوان در حوزه های مختلف پیدا کرد. به ترتیب حوزه های آرایشی بهداشتی، پزشکی، غذایی، خودرو، پلاسکو و کشاورزی از بهترین حوزه هایی هستند که قطعات پلاستیکی پر مصرف دارند.(به این ترتیب دقت کنید)

به هر کدام از این حوزه ها که وارد شوید میتوانید قطعه پلاستیکی پر مصرفی را پیدا کنید که نیاز بازار است و بازار آن اشباع نشده است و توانایی تولید آن نیز مهیا است.

اگر در ابتدای شروع فعالیت هستید میتوانید از قطعات تمام پلاستیک شروع کنید. تولید این قطعات نسبت به قطعاتی که پیچیده هستند و مکانیزم تولید دارند یا از قطعات فلزی در آنها استفاده شده است راحت تر است.

 

سفارش ساخت لوازم پلاستیکی

ساخت قطعه پلاستیکی

ساخت قطعه پلاستیکی در همه ی صنایع انجام میشود صنایع پزشکی، کشاورزی، خودرو، لوازم خانگی، پلاسکو و غیره که در آنها از قطعه پلاستیکی استفاده میشود.

ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی کولر گازی، کاور لامپ های کم مصرف، کلیه لوازم پلاستیکی آزمایشگاهی، لوازم پلاستیکی یکبار مصرف دندانپزشکی و هر زمینه و قطعه ای که فکرش را بکنید در برلیان قطعه پذیرفته میشود.

در هر زمینه ای که فعالیت دارید میتوانید برای ساخت قطعات پلاستیکی با همکاران ما مشورت کنید.

ساخت قطعه پلاستیکیساخت قطعات پلاستیکی سفارشی در اصفهان

اصفهان یکی از قطب های صنعتی در زمینه تولید میباشد. شرکت برلیان قطعه هم در بین این صنایع نامی آشناست و تمامی خدمات ساخت قطعات پلاستیکی اصفهان را انجام میدهد و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی میباشد.

برلیان قطعه همچین ساخت قالب تزریق پلاستیک اصفهان را نیز انجام میدهد. تمامی مراحل ساخت قالب و قطعه به صورت کامل در این شرکت انجام میشود.

شما مشتریان محترم از سراسر کشور عزیزمان میتوانید محصولات خود را برای سفارش ثبت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های کاری شرکت برلیان قطعه میتوانید به صفحه ی اصلی برلیان قطعه مراجعه نمایید.

ساخت قطعات پلاستیکی صنعتی

ساخت قطعات پلاستیکی صنعتی با استقاده از قالبگیری تزریق پلاستیک انجام میشود. ساخت قالب برای قطعات پلاستیکی صنعتی بستگی به حجم قالب و پیچیدگی قالب تزریق دارد.

ساخت قطعات پلاستیکی صنعتی اصفهان

ساخت قطعات پلاستیکی صنعتی در اصفهان در برلیان قطعه انجام میشود. با تدابیری که اندیشیده شده است این مجموعه توانایی ارسال قطعات به سراسر کشور را دارد.

شما میتوانید سفارشات قطعات پلاستیکی صنعتی خود را از سرتاسر ایران ثبت نمایید.

ساخت قطعات پلاستیکی صنعتی خودرو

ساخت قطعات پلاستیکی صنعتی خودرو نیز یکی از زمینه هایی است که برلیان قطعه در آن مشغول به خدمات رسانی است. قطعات پلاستیکی صنعتی خودرو شامل قطعات مختلفی میباشد که ما آمادگی تولید تمامی قطعات را داریم.

ساخت قطعات پلاستیکی صنعتیروش ساخت قطعات پلاستیکی

روش ساخت قطعات پلاستیکی به این گونه است که در ابتدا محصول از مشتری دریافت میشود. و کار طراحی محصول شروع میشود.

اگر قطعه پلاستیکی ابداعی باشد میتوانید با مشاوره رایگان با طراحان ما ایده ای که در ذهن دارید را به صورت سه بعدی طراحی کنید و تمامی جزئیات محصول خود را مشخص کنید.

روش ساخت قطعات پلاستیکیسفارش ساخت وسایل پلاستیکی

سفارش ساخت وسایل پلاستیکی خود را میتوانید در همین جا با یک تماس تلفنی ثبت نمایید. تمامی مراحل ساخت از صفر تا صد در این مجموعه انجام میشود. محدودیتی در تولید قطعه پلاستیکی نداریم.

سفارش ساخت محصولات پلاستیکی در تمامی زمینه ها را میتوانید ثبت نمایید. سفارش ساخت باکس پلاستیکی، بطری پلاستیکی، گلدان پلاستیکی و ظروف پلاستیکی انجام به صورت کامل انجام میشود.

طراحان ما با تجربه ای که در این زمینه دارند میتوانند ایده های شما را به واقعیت تبدیل کنند. پس از تایید نهایی کالا تیراژ محصول مشخص میشود و مراحل بعدی تولید محصول که نمونه سازی سه بعدی و ساخت قالب تزریق پلاستیک است شروع میشود.

سفارش ساخت وسایل پلاستیکی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *