قالب تزریق پلاستیک, قالبسازی

ساخت انواع قالب تزریق پلاستیک

ساخت انواع قالب تزریق پلاستیک

ساخت انواع قالب تزریق پلاستیک دارای مراحل مختلفی است و هر قالبی مکانیزم ساخت خود را دارد که در ادامه به صورت مفصل به این موضوعات خواهیم پرداخت. قالبسازی تمامی قطعات پلاستیکی و لاستیکی را توضیح خواهیم داد.

انواع قالب های تزریق پلاستیک

انواع قالب های تزریق پلاستیک را میتوان به چند بخش کلی تقسیم نمود. قالب های دو صفحه، قالب سه صفحه و قالب های تزریق اسپیلیت.

هر کدام از این قالب ها برای ساخت قطعات پلاستیکی مشخصی استفاده میشود و هر قطعه ای بسته به مکانیزم خاص خودش تولید میشود.

قالب های دو صفحه به قالبهایی میگویند که راهگاه در قسمت سطح جدایش قالب است و هنگامی که قطعه تشکیل میشود راهگاه با قطعه با یکدیگر از قالب خارج میشود. قالب های سه صفحه تزریق مواد از روی خود قطعه انجام میشود.

قالب های اسپیلیت نیز قالبهایی هستند که کشویی و پین کج و غیره بر روی آنها قرار میگیرد و روش ساخت متفاوتی دارند.

انواع قالب های تزریق پلاستیکقیمت انواع قالب تزریق پلاستیک

قیمت انواع قالب تزریق پلاستیک به حجم قطعه و پیچیدگی قطعه بستگی دارد. هر چه قطعه حجم بیشتری داشته باشد فولاد بیشتری نیاز دارد و قیمت افزایش میابد.

از طرفی هر چه قطعه پیچیده تر باشد مدت زمان ماشین کاری برای ساخت قطعه بیشتر میشود و قالب مکانیزم بیشتر و وقت گیرتری دارد و قیمت بالا میرود.

قیمت قالب ها به صورت کلی به چند بخش تقسیم میشود. فولاد استفاده شده، ماشین کاری و مکانیزم قالب از عمده هزینه های ساخت یک قالب تزریق پلاستیک است.

فروش انواع قالب تزریق پلاستیک

فروش انواع قالب تزریق پلاستیک سفارشی در برلیان قطعه انجام میشود. شما میتوانید تمامی قطعات پلاستیکی خود را که قصد تولید انبوه آنرا دارید به ما بسپارید.

برلیان قطعه با دارا بودن کادری مجرب و کار آزموده و با تجربه آمادگی ساخت و مهندسی معکوس انواع قطعات پلاستیکی میباشد.

شما میتوانید برای ساخت انواع قطعات پلاستیکی به صورت کاملا رایگان از همکاران ما مشاوره دریافت کنید.

انواع قالب دستگاه تزریق پلاستیک

انواع قالب دستگاه تزریق پلاستیک میتوان به قالب های تزریق راهگاه گرم و راهگاه سرد اشاره کرد. دستگاه های تزریق پلاستیک بر اساس وزن قالب دسته بندی میشوند.

مثلا دستگاه تزریق تا وزن 250 گرم قطعه دارای تناژ 120 تن میباشد و تا این وزن قطعه را میتوان بر روی این دستگاه سوار کرد و تولید انبوه محصول داشت.

بالاترین ظرفیت تولید در قالب های تزریق پلاستیک 1000تن است که قطعه تا وزن 5 کیلوگرم میتوان قطعه تولید کرد.

 

ساخت انواع قالب

ساخت انواع قالب تزریق پلاستیک در برلیان قطعه انجام میشود. مجموعه ما با مهندسی معکوس تمامی قطعات پلاستیکی قالب های مورد نیاز این قطعات را تولید میکند.

ساخت قالب تزریق پلاستیک دارای مراحلی است که به صورت مختصر توضیح میدهیم. قالبسازی تزریق با طراحی قطعه شروع میشود. پس از طراحی قطعه و اعمال تغییرات در قطعه طراحی شده، طراحی قالب شروع میشود.

طراحی قالب با استفاده از به روز ترین نرم افزارهای کامپیوتری طراحی میشود. بعد از طراحی قالب متریال های مورد نیاز قالب مشخص میشود و متریال خریداری میشود.

ساخت قالبهای تزریق پلاستیک

ساخت قالبهای تزریق پلاستیک پس از طی شدن مراحل بالا با خرید متریال شروع میشود.

متریال خریداری شده به همراه طرح اولیه به قسمت برشکاری cnc ارسال میشود و مرحله براده برداری انجام میشود و پس از مونتاژ قالب و تست نهایی، قالب آماده تولید انبوه محصولات میباشد.

قالب های دایکست، قالب های پت و بادی و غیره در این شرکت انجام میشود. محصولات ما از هر لحاظ دارای کیفیت بالایی هستند.

علاوه بر قالب های پلاستیکی، قالب های لاستیکی نیز تولید میشود.

ساخت انواع قالب پلاستیکی

ساخت انواع قالب پلاستیکی برای تمامی قطعات پلاستیکی انجام میشود. قالب های تزریق از به صرفه ترین گزینه های تولید محصولات پلاستیکی است.

تولید انبوه در زمان بسیار کوتاه از مزیت های قالب های پلاستیک میباشد که استفاده از این قالب ها را برای تولید کنندگان بسیار به صرفه کرده است.

تمامی محصولات پلاستیکی را میتوان به این روش تولید کرد.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *