سفارش قطعات پلاستیکی

تولید کننده لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی و پزشکی

استفاده از لوازم یکبار مصرف در مصارف دندانپزشکی بسیار مهم میباشد زیرا وسایلی که در دندانپزشکی استفاده میشود عامل انتقال بیماری هستند و استفاده مسمتر از آنها میتواند برای بیماران بسیار مضر باشد. برلیان قطعه تولید کننده لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی و پزشکی در ایران میباشد که با در بر داشتن کادری مجرب آماده تولید تجهیزات پزشکی یکبار مصرف میباشد.

شرکت تولید کننده لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی

برلیان قطعه به عنوان شرکت تولید کننده لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی اماده دریافت تمامی سفارشات تولید در این زمینه است. بسیاری از این وسایل با استفاده از روش قالب سازی پلاستیک تولید میشود که تخصص اصلی برلیان قطعه است.

وسایل پلاستیکی یکبار مصرف دندانپزشکی با استفاده از روش قالبگیری تزریق پلاستیک انجام میشود. با این روش میتوان طیف وسیعی از محصولات را تولید کرد.

تولید انبوه در زمان بسیار کوتاه، مزیت این روش است که استفاده از آن را برای تولیدکنندگان بسیار محبوب کرده است. در ادامه به صورت مفصل به موضوع خواهیم پرداخت.

تولید لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی

برای تولید لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی در ابتدا میبایست طرح اولیه محصول را با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری طراحی شود. اگر محصول مهندسی معکوس باشد بایستی خود قطعه موجود باشد.

مراحل ساخت قالب و تولید محصول

  • طراحی قطعه
  • مهندسی معکوس یا طراحی قطعه ابداعی
  • تعیین روش تولید محصول
  • ساخت نمونه اولیه محصول به صورت نمونه سازی سه بعدی
  • طراحی و ساخت قالب تزریق پلاستیک
  • تولید انبوه محصول
  • استریلیزاسیون
  • بسته بندی
  • ارسال محصول

اگر محصول ابداعی باشد و نیاز به طراحی داشته باشد میتوانید با طراحان ما در این زمینه، طرح خود را به صورت کامل طراحی کنید. پس از طراحی محصول میتوانید با استفاده از پرینت سه بعدی یک نمونه اولیه از محصول را تولید کنید.

پس از این مراحل نوبت طراحی قالب و ساخت قالب و تست محصول میرسد.

تولید کننده لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی اصفهان

پس از طی مراحل بالا نوبت به طراحی و ساخت قالب میرسد. طراحی قالب تزریق پلاستیک بستگی به نوع محصول دارد. برای طراحی و ساخت قالب مکانیزم های مختلفی وجود دارد که بسته به نوع قطعه متغییر میباشد.

برای ساخت قالب تزریق پلاستیک از فولاد های درجه 1 استفاده میشود که قابلیت تولید بالایی به قالب میدهند و قالبی که با این فولاد ها ساخته میشود به صورت مادامالعمر قابل استفاده هستند.

یکی از تولید کنندگان لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی در اصفهان برلیان قطعه میباشد که پس از ساخت قالب تزریق قطعه مورد نظر را تولید کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد.

برای ارسال محصول به سراسر کشور تدابیری اندیشیده شده است تا در اسرع وقت محصولات به دست مشتریان محترم برسد.

لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی

تولید آینه یکبار مصرف دندانپزشکی و تولید سینی یکبار مصرف دندانپزشکی از جمله لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی میباشد که شرکت برلیان قطعه آماده دریافت سفارش تولید میباشد.

تمامی لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی پلاستیکی به صورت کاملا سفارشی و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. استفاده از این وسایل مزیت هایی دارد که در ادامه به آنها میپردازیم.

سبک بودن، یکبار مصرف بودن و مهم تر از این موارد قابلیت تولید انبوه محصولات از مزیت های تولید لوازم یکبار مصرف میباشد. همانطور که میدانید استفاده چند باره از وسایل دندانپزشکی عامل اصلی انتقال بیماری ها میباشد که استفاده از وسایل یکبار مصرف این مسئله را به کلی بر طرف کرده است.

در مقالات بعدی به صورت تخصصی تر درباره محصولات مختلف در زمینه دندانپزشکی خواهیم پرداخت. کیفیت بالای محصولات، استراتژی بازاریابی برلیان قطعه میباشد. از اینکه با ما همراه هستید از شما متشکریم.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه تولید قطعات پلاستیکی سفارشی میتوانید با همکاران متخصص ما در این زمینه در تماس باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *