سفارش قطعات پلاستیکی

تولید کننده لوازم یکبار مصرف آزمایشگاهی و پزشکی

تولید کننده لوازم یکبار مصرف آزمایشگاهی و پزشکی با استفاده از روش های جدید با بهترین قیمت در برلیان قطعه انجام میشود. برای قالبسازی و تولید این قطعات از بهترین مواد اولیه استفاده میشود.

تولید کننده لوازم مصرفی آزمایشگاهی

لوازم مصرفی آزمایشگاه شامل موارد بسیار زیادی میشود که از بین آنها میتوان به ظروف پلاستیکی یکبار مصرف، لوله های آزمایشگاهی و هر قطعه ای که در این زمینه مورد استفاده قرار میگیرد اشاره کرد.

برلیان قطعه به عنوان تولید کننده لوازم مصرفی آزمایشگاهی آمادی تولید تمامی این قطعات را به صورت عمده را دارد. هر قطعه ای بنا بر ساخت قطعه، دارای مکانیزم خاصی برای ساخت قالب تزریق پلاستیک هستند.

بسیاری از این قطعات با استفاده از قالبگیری تزریق پلاستیک تولید میشود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 

لوازم یکبار مصرف آزمایشگاهی

لوازم یکبار مصرف آزمایشگاهی با استقاده از روش ساخت قالب تزریق پلاستیک در اصفهان انجام میشود. این روش به دلیل تکرار پذیری بسیار بالایی که دارد بسیار محبوب میباشد.

تولید انبوه در مدت زمان بسیار کوتاه یکی از مزیت های بسیار عالی این روش تولید است. برای تولید قطعات به این روش ابتدا قطعه مورد نظر از مشتری دریافت میشود.

پس از طراحی محصول به صورت سه بعدی با نرم افزار های کامپیوتری و هر گونه تغییرات در طراحی نمونه اولیه قطعه (در صورت نیاز) با استفاده از پرینت سه بعدی ساخته میشود.

پس از تایید نمونه اولیه توسط کارفرما، طراحی قالب شروع میشود. طراحی قالب بر اساس مکانیزم قطعه و حجم قطعه متفاوت میباشد. مرحله ساخت قالب پس از طراحی شروع میشود.

ساخت قالب با استفاده از فولاد مرغوب انجام میشود که در عمر قالب و در کیفیت قطعه بسیار موثر است. متریال خریداری شده به قسمت بلوکه هاری و پس از آن به قسمت CNC ارسال میشود و مراحل راده برداری انجام میشود.

پس از طی این مراحل قالب به قسمت تزریق ارسال میشود. و قطعه مورد نظر توسط ماشین های تزریق پلاستیک قطعات پلاستیکی سفارشی به تولید انبوه میرسد.

شما میتوانید لیست لوازم یکبار مصرف آزمایشگاهی و پزشکی خود را برای ما ارسال نمایید و قطعه مورد نظر خود را تحویل بگیرید. این محصولات به صورت کانلا سفارشی و در تیراژ های بالا و به صورت عمده تولید میشود.

لوازم مصرفی آزمایشگاهی

اسنفاده از پلاستیک در مصارف آزمایشی امری بسیار مفید بوده و مزایای زیادی دارد که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

یکی از مهمترین مزیت های پلاستیک این است که شکننده نیست و در اثر ضربات احتمالی شکنندگی ندارد. قیمت ارزان این محصولات نسبت به محصولات پزشکی فلزی نیز یکی از حسن های قطعات پلاستیکی است.

استفاده از تجهیزات پلاستیکی بر خلاف شیشه ای هیچگونه یونی وارد محلول مورد آزمایش آزاد نمیکند. به دلیل ارزان بودن میتوان پس مصرف قطعات را دور انداخت.

برلیان قطعه به عنوان تولید کننده لوازم یکبار مصرف آزمایشگاهی و پزشکی آماده دریافت تمامی سغارشات شما میشود. برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

وسایل یکبار مصرف آزمایشگاهی

وسایل یکبار مصرف آزمایشگاهی برای مواردی استفاده میشود که بیمار میخواهد یکبار از این وسیله استفاده کند بنابراین بایستی قیمت این وسایل آزمایشکاهی پایین باشد.

به همین منظور تا حد امکان برای ساخت این قطعات از مواد ارزان استفاده میشود. قابل ذکر است که این مواد استفاده شده برای ساخت این قطعات هیچگونه املاحی را وارد نمونه تست نمیکند.

تولید لوازم یکبار مصرف پزشکی

نمونه های آزمایشگاهی نیاز به مواد درجه یک ندارد و میتوان از مواد ضعیف نیز استفاده کرد ولی برای تولید لوازم یکبار مصرف پزشکی بایستی از مواد بهداکاملا بهداشتی و درجه 1 استفاده نمود. البته این بستگی به نوع استفاده و موارد استفاده از ظرف پلاستیکی یکبار مصرف را دارد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *