سفارش قطعات پلاستیکی

تولید کننده ظروف پلاستیکی دارویی

تولید کننده ظروف پلاستکی دارویی

برلیان قطعه به عنوان تولید کننده ظروف پلاستیکی دارویی در ابعاد مختلف با بهترین متریال موجود در بازار آماده ارسال محصولات به سراسر برای مشتریان محترم میباشد.

شرکت تولید کننده ظروف دارویی پلاستیکی

شرکت تولید کننده ظروف دارویی پلاستیکی برای تولید محصولات خود به قالب سازی پلاستیک نیاز دارد. اما برلیان قطعه تمامی مراحل تولید محصول را انجام میدهد.

در ابتدا محصول مورد نظر به صورت سه بعدی با نرم افزار های به روز کامپیوتری طراحی میشود. در این مرحله میتوان تمامی جزییات محصول را تغییر داد.

ظروف پلاستیکی دارویی به دلیل استفاده زیاد بایستی از مواد اولیه با کیفیت و دارای تایید بهداشتی تولید شوند.

شرکت تولید کننده ظروف دارویی پلاستیکیتولید کننده ظروف پلاستیکی دارویی

برلیان قطعه تولید کننده ظروف پلاستیکی دارویی در ابعاد متنوع. این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب و استفاده از بهترین ماشین آلات ظروف پلاستیکی دارویی را تولید و به بازار عرضه میکند.

بسته بندی های دارویی بایستی از نظر بهداشتی مورد تایید باشند به برلیان قطعه برای تولید این ظروف از مواد درجه یک و بهداشتی استفاده میکند که برای انسان هیچ آسیبی ندارد.

این بسته بندی ها در ابعاد مختلف برای مصارف مختلف تولید میشود.

تولید ظروف دارویی پلاستیکی

تولید ظروف دارویی پلاستیکی در تیراژهای بالا انجام میشود. ساخت قالب تزریق پلاستیک این امکان را میدهد تا در مدت زمان کوتاهی تولید انبوهی از محصولات را تجربه کنید.

بسیار از این ظروف با استفاده از قالب های پت ساخته میشوند. قالب های پت با استفاده از پریفورم های آماده ساخت بطری های بسته بندی را انجام میدهند.

برای ساخت این قطعات در ابتدا پریفورم ها در دستگاه داغ میشوند و سپس درون این قالب قرار میگیرند و سپس به وسیله ی دمش باد به درون پریفورم باعث چسبین پریفورم به دیواره های قالب میشوند و بطری بسته بندی شکل میگیرد.

ظروف دارویی اصفهان

برلیان قطعه آماده ساخت انواع ظروف دارویی و بسته بندی در اصفهان در تمامی حوزه ها میباشد. برای اطلاع بیشتر با همکاران ما در تماس باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *