سفارش قطعات پلاستیکی

تولید کننده سینی پلاستیکی

تولید کننده سینی پلاستیکی

برلیان قطعه تولید کننده سینی پلاستیکی در ابعاد مختلف، آماده ارائه خدمات به مشریان محترم میباشد. سینی های پلاستیکی با روش قالب سازی پلاستیک تولید میشود که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

تولید کننده سینی پلاستیکی

کارخانه تولید سینی پلاستیکی با استفاده از قالب های تزریق پلاستیک سینی های پلاستیکی را تولید میکند. تولید این سینی ها از طراحی محصول شروع میشود.

طراحی سینی های پلاستیکی با استفاده از نرم افزار های به روز کامپیوتری انجام میشود. هر گونه تغییراتی که در قطعه نیاز باشد اعمال شود در این مرحله انجام میشود.

ابعاد، طرح روی سینی و شکل هندسی سینی پلاستیکی در این مرحله طراحی میشود.

تولید سینی پلاستیکی

تولید سینی پلاستیکی بعد از اتمام طراحی قطعه و قالب و همچنین ساخت قالب تزریق پلاستیک شروع میشود. طراحی قالب و همچنین انتخاب مکانیزم تولید بر عهده قالب ساز و طراح است.

طرح کشیده شده میزان متریال مورد نیاز برای ساخت قالب ها را مشخص میکند. متریال مورد نیاز مانند فولاد و آهن مرغوب تهیه میشود.

متریال با طرح به ماشین کاری ارسال میشود و پس از ماشین کاری با CNC و مونتاژ قالب، قالب آماده تولید محصول است. قالب بر روی دستگاه تزریق سوار میشود و تولید انبوه محصولات شروع میشود.

برلیان قطعه به عنوان تولید کننده سینی پلاستیکی تمامی این مراحل را انجام میدهد.

سینی پلاستیکی عمده

برای خرید سینی پلاستیکی عمده میتوانید با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما تمامی قیمت ها و توضیحات تکمیلی برای خرید محصول را در اختیار شما قرار خواهند داد.

سینی های پلاستیکی با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولید میشود. شکلی زیبا و منحصر به فرد این سینی ها فروش این سینی ها را افزایش داده است.

ما برای ارسال محصولات به سراسر کشور تدابیری اندیشیده ایم که محصولات در اسرع وقت به دست مشتریان محترم برسد. امید است بتوانیم قدمی هر چند کوچک در راستای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان بر داریم.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *