سفارش قطعات پلاستیکی

تولید کننده انواع قطعات پلاستیکی

ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی

تولید قطعات پلاستیکی به روش های مختفی انجام میشود. قطعات بسته به نوع کاربرد دارای ویژگی هایی میباشند که روش ساخت هر قطعه را متفاوت میکند. برلیان قطعه به عنوان تولید کننده انواع قطعات پلاستیکی آماده دریافت سفارشات میباشد.

تولید کننده قطعات پلاستیکی

قطعات پلاستیکی به روش های پرینت سه بعدی، تزریق پلاستیک و روش بادی یا پت تولید میشوند. هر کدام از این روش ها دارای مراحل خاص خود میباشند که در ادامه به صورت مفصل به آنها خواهیم پرداخت.

در ابتدا قطعه از کارفرما دریافت میشود. پس از آنالیز مواد تشکیل دهنده قطعه نوبت به طراحی محصول میشود. طراحی محصولات به صورت یه بعدی و با استفاده از برنامه های کامپیوتری انجام میشود.

پس از تایید نهایی قطعه طراحی شده قدم اول تولید (در صورت نیاز) تولید نمونه اولیه به روش، پرینت سه بعدی میباشد.

پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی یا نمونه سازی سه بعدی یکی از روش های تولید قطعات پلاستیکی میباشد. در چاپ سه بعدی میتوان شمای کلی قطعه را مورد بررسی قرار داد. پرینت سه بعدی با ذوب لایه به لایه فیلامنت باعث تبدیل اشکال دیجیتالی به فیزکی میشوند.

تولید نمونه اولیه با پرینت سه بعدی این امکان را به کارفرما میدهد تا دیدی کلی نسبت به محصول پیدا کند و از کارایی محصول خود مطمئن شود.

بعضی از قطعات خاص که صرفه اقتصادی تولید محصول به صورت انبوه در آنها وجود ندارد به این روش تولید میشوند. از مزیت های این روش میتوان به آماده شدن سریع قطعه و دقت بالا و هزینه پایین تولید اشاره کرد.

ساخت قطعات به روش تزریق پلاستیک

ساخت قطعات به روش تزریق پلاستیک یکی از مرسوم ترین روش های تولید قطعات پلاستیکی میباشد. در این روش میتوان تعداد بسیاری محصول را د رمدت زمان بسیار کوتاه تولید نمود و این مزیت ها باعث محبوبیت این روش در بین تولیدکنندگان شده است.

پس از تولید تست محصول با پرینت سه بعدی نوبت به طراحی و ساخت قالب تزریق میشود. متناسب با قطعه طراحی شده قالبی برای تزریق قطعه طراحی میشود.

پس از ساخت قالب، قالب به تست نهایی ارسال میشود و بعد از تایید نهایی کالا، سفارش ساخت قطعات پلاستیکی شروع میشود. قالبگیری تزریقی قطعات به روش ذوب مواد پلاستیکی انجام میشود و این امر باعث میشود که بتوان پیچیده ترین محصولات را با قالب تزریق تولید نمود زیرا مواد تا ریز ترین محفظه های قالب جلو میرود.

قالبگیری بادی

قالبگیری بادی روشی است که در آن با باد کردن لوله هایی که به آنها پریفرم گفته میشود قطعات تولید میشود. با داغ شدن این پریفورم ها و سپس دمش باد به داخل آنها قطعه مورد نظر تولید میشود.

قالبگیری بادی یا دمشی روشی است برای ساخت انواع قطعات توخالی مانند بطری های پلاستیکی، اسباب بازی ها، قطعات خودرو و بعضی قطعات صنعتی.

تولید کننده انواع قطعات پلاستیکی کشاورزی

انواع قطعات پلاستیکی کشاورزی تزریقی مانند زانوها و شیر ها و سایر اجزاء مورد استفاده در صنعت کشاورزی با استفاده از روش تزریق انجام میشود.

تولیدات پلاستیکی کشاورزی به دلیل کمبود آب آبیاری در طی این چند سال رونق بسیار زیادی دارد و زمینه بسیار مناسبی برای سرمایه گزاری تولید کنندگان میباشد.

برلیان قطعه با تجربه ای که در این زمینه دارد میتواند تمامی محصولات را به صورت مهندسی معکوس تولید انبوه نماید.

دستگاه تولید قطعات پلاستیکی

با توجه به توضیحات بالا دستگاه تولید قطعات پلاستیکی متفاوت میباشد. برای تولید نمونه سه بعدی از دستگاه پرینت سه بعدی استفاده میشود.

برای ساخت قطعات پلاستیکی از دستگاه تزریق پلاستیک استفاده میشود. این دستگاه ها در توناژ های مختلف عرضه میشود که بسته به کاربرد دستگاه متفاوت میباشد.

مزیت دستگاه های تزریق این میباشد که محصولات را در مدت زمان کوتاه و به صورت بسیار انبوه تولید میکند.

برلیان قطعه آماده همکاری با تمامی تولید کنندگان و ارگانهای دولتی برای ساخت قطعات پلاستیکی مورد نیاز خود میباشد. جهت سفارش قطعات پلاستیکی با ما در تماس باشید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *