دسته‌بندی نشده

سفارش ساخت جعبه (باکس) پلاستیکی در ابعاد مختلف

امروزه استفاده از جعبه ها یا باکس ها در صنایع مختلف یک مورد بسیار حیاتی میباشد. برلیان قطعه این امکان را فراهم کرده است تا سفارش ساخت جعبه(باکس) پلاستیکی در ابعاد مختلف را به راحتی ثبت و دریافت کنید.

ساخت جعبه پلاستیکی

ساخت جعبه های پلاستیکی در هر ابعادی که باشد با استفاده از روش قالبگیری تزریق پلاستیک انجام میشود. این روش به دلیل سرعت بالا در تولید و صرفه اقتصادی، در بین تولید کنندگان بسیار محبوب شده است.

سفارش ساخت جعبه پلاستیکی گرد، جعبه پلاستیکی گل ،جعبه پلاستیکی لوازم تحریر،جعبه پلاستیکی لوازم خانگی، جعبه پلاستیکی ظرف غذا، جعبه پلاستیکی 40*40، جعبه پلاستیکی 40*60، 50*50، 60*60، 80*80، 20*20 پذیرفته میشود.

در ابتدا طرح سه بعدی قطعه، طراحی میشود و پس از اتمام طرح کار طراحی قالب شروع میشود. برای ساخت قالب ها از بهترین فولاد موجود در بازار استفاده میشود که عمری بسیار طولانی دارد.

روش قالبگیری تزریقی به این صورت میباشد که مواد از داخل فیق وارد دستگاه تزریق میشود و پس از داغ شدن توسط المنت به وسیله ی ماردون وارد قالب میشود. پس از سرد شدن قطعه در قالب، دو طرف قالب از هم جدا میشوند و قطعه تشکیل میشود.

سفارش ساخت جعبه پلاستیکی عمده

سفارش ساخت جعبه پلاستیکی عمده در صنایع مختلف پذیرفته میشود. به عنوان مثال جعبه پلاستیکی وسایل برقی،  جعبه پلاستیکی یکبار مصرف، جعبه پلاستیکی چهارگوش، جعبه پلاستیکی حصیری، جعبه پلاستیکی حبوبات، جعبه پلاستیکی ابزار از جمله کالاهایی است که به صورت عمده و سفارشی تولید میشود.

ابعاد جعبه ها در قیمت تمام شده محصول بسیار موثر میباشد. هر چه جعبه پلاستیکی بزرگتر باشد قیمت قالب به دلیل افزایش متریال و افزایش زمان ماشین کاری بالا میرود.

همچنین هر چه ابعاد قطعه بزرگتر باشد مواد تولیدی قطعه بیشتر میشود و قیمت جعبه بالا میرود. به دلیل استفاده در مکانهای تحت کشش و فشار تولید این محصولات با استفاده از مواد درجه 1 انجام میشود.

سفارش ساخت جعبه پلاستیکی در اصفهان

سفارش ساخت جعبه پلاستیکی در اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت را به برلیان قطعه بسپارید. این شرکت با دارا بودن تجربه بالا در ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی، ارائه دهنده بهترین خدمات در این زمینه است.

برای تولید قطعات در ابتدا تعداد تولید و زمان تولید محصول مورد بررسی قزاز میگیرد. پس از آن نوبت به روش تولید محصولات میرسد که برلیان قطعه بادارا بودن طراحان خبره میتواند مشاوره ای عالی در این زمینه ارائه دهد.

پس از ساخت قالب، قالب به قسمت تزریق ارسال میشود و تولید انبوه کالای مورد نیاز شروع میشود. پس از بسته بندی، محصولات آماده ارسال برای مشتری میباشد.

برلیان قطعه تدابیری اندیشیده است تا در اسرع وقت محصولات به دست مشتریان محترم برسد.

سفارش ساخت جعبه پلاستیکی ارزان

برای سفارش ساخت جعبه پلاستیکی ارزان باید چد نکته بسیار مهم را در نظر گرفت نکته اول جنس جعبه است. میتوان برای ساخت جعبه ها از مواد درجه 2 استفاده کرد تا قیمت محصول پایین بیاید.

به عنوان مثال برای ساخت سبد های میوه میتوان حتی از ضایعات پلاستیک استفاده کرد که این امر تولید این جعبه ها بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی کرده است.

ولی در بعضی موارد خاص که نیاز به جعبه های محکم میباشد این مورد امکان پذیر نمیباشد.

سفارش جعبه پلاستیکی

برای سفارش جعبه پلاستیکی تنها کافیست یک نمونه از جعبه را در اختیار ما قرار دهید یا طرح و یا نمونه ای که در ذهن دارید را با کمک طراحان ما طراحی نمایید ما تمام فرایند تولید محصول را انجام میدهیم.

سفارش ساخت جعبه پلاستیکی یخچال، جعبه پلاستیکی عروسکی، جعبه پلاستیکی جارو برقی، جعبه پلاستیکی شکلاتی، جعبه پلاستیکی گلدان از جمله پر مصرف ترین جعبه های پلاستیکی سفارشی میباشد.

شما خریداران محترم میتوانید برای دریافت مشاوره و با خبر شدن از آخرین قیمت ها با همکاران ما در تماس باشید.  ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت، استراتژی بازاریابی شرکت برلیان قطعه است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *