سفارش قطعات پلاستیکی

سفارش ساخت ظروف پلاستیکی عسل

هنگامی که زمان برداشت عسل فرا می رسد، داشتن لوازم بسته بندی مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی در میزان فروش محصول داشته باشد. سفارش ساخت ظروف پلاستیکی عسل یکی از مهمترین مراحل فروش در این زمینه است.

ساخت ظروف پلاستیکی عسل عمده

ساخت ظروف پلاستیکی عسل عمده یکی از چند خدماتی است که در زمینه ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی مجموعه برلیان قطعه انجام میدهد.

اگر کار زنبورها، زنبورداران و سایر گرده افشان ها نبود، بیش از یک سوم عرضه غذای جهان وجود نداشت. برداشت عسل معمولاً دو تا سه بار در سال انجام می شود که نیاز به بسته بندی دارند.

زنبورداران بر اساس آب و هوای محلی و زندگی گیاهی زمان برداشت عسل را می دانند زیرا شرایط آب و هوایی نامناسب، آفات و بیماری ها همگی می توانند بر کیفیت و میزان عسل تولیدی تأثیر بگذارند.

بدون صنعت زنبورداری، گرده افشانی مدیریت شده محصولات به شدت آسیب می بیند زیرا بیش از 90 محصول مختلف برای گرده افشانی به زنبورهای عسل متکی هستند.

بعد از برداشت عسل نیاز به ظروف بسته بندی است که ظروف پلاستیکی برای بسته بندی عسل بهترین انتخاب است. این ظروف در اندازه های مختلف تولید میشود و قابلیت تولید انبوه را دارد.

ساخت ظروف پلاستیکی عسل

ساخت ظروف پلاستیکی عسل با استفاده از قالب های پت تولید میشود. با استفاده از این روش میتوان تعداد زیادی محصول را در مدت زمان کوتاه تولید کرد.

پس از برداشت عسل، انتخاب ظرف مناسب برای نگهداری ایمن عسل، کیفیت و طعم محصول شما را حفظ می کند. ظرف عسل را انتخاب کنید که به بهترین وجه با محصول، قابلیت های پر کردن و پیام برند شما مطابقت دارد.

بهترین شیوه های نگهداری عسل را برای مصرف کننده و تصمیم گیری ها را با مشاور بسته بندی خود دنبال کنید تا بهترین ظرف عسل را برای کاربرد خود انتخاب کنید.

ظروف پلاستیکی عسل

ظروف پلاستیکی عسل به صورت کاملا سفارشی و به درخواست مشتری تولید میشود. این ظروف در ابعاد های مختلف و به صورت شفاف تولید میشود.

مواد اولیه به کار رفته برای تولید این محصول از مواد درجه ۱ میباشد که از نظر بهداشتی مورد تایید است. عسل را می توان در بطری های پلاستیکی نگهداری کرد، مشروط بر اینکه ظروف آن در برابر هوا و رطوبت مقاوم باشد.

اطمینان از محیط پر کردن استریل از ورود ذرات ناخواسته به ظروف جلوگیری می کند که می تواند منجر به رشد مواد آلی در محصول شود. بطری های پلاستیکی PET در انواع بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. PET همچنین مقاوم در برابر ضربه، بادوام و مقاوم در برابر رطوبت است.

ساخت ظروف پلاستیکی عسل اصفهان

ساخت ظروف پلاستیکی عسل در شرکت برلیان قطعه که در استان اصفهان قرار دارد انجام میشود. صفر تا صد تولید این ظروف را به ما بسپارید. طراحی ساخت و تولید قطعات پلاستیکی را به صورت کامل انجام خواهیم داد.

عسل را می توان هم در ظروف شیشه ای و هم در ظروف پلاستیکی در هر جایی از بازارهای کشاورز گرفته تا سوپر مارکتی ها و خواربار فروشی های معمولی فروخت.

به دلیل ماندگاری طولانی مدت 5 سال عسل، بسته بندی با محدودیت های کمتری نسبت به برخی از محصولات غذایی و نوشیدنی همراه است، اما رقابت در بازاریابی و طراحی بسته بندی همچنان قوی است. اینجاست که یادگیری نحوه بسته بندی عسل به روش های منحصر به فرد می تواند در جلب توجه مصرف کننده تفاوت ایجاد کند.

ساخت ظروف پلاستیکی عسل صادراتی

ساخت ظروف پلاستیکی عسل صادراتی با طراحی خاص و سفارشی شما انجام میشود. در ظروف پلاستیکی عسل صادراتی جایگیری مناسب درون کارتن های بسته بندی بسیار مهم است.

چه راه اندازی یک استارت آپ برداشت عسل یا افزایش رشد نام تجاری یک محصول یا صادرات عسل ، انتخاب بسته بندی تأثیرات زیادی بر انتخاب مصرف کننده دارد.

شکل ظرف، اندازه، بسته شدن و طراحی کلی محصول می تواند نحوه استفاده و تعامل مصرف کننده با محصول شما را تعیین کند.

به کارشناسان بسته‌بندی برلیان قطعه اعتماد کنید تا با خدماتی که در اختیار شما قرار میدهیند بهترین طراحی محصول و تولید محصول را داشته باشید. منتظر چی هستید؟ بیایید در مورد نحوه بسته بندی عسل برای سرمایه گذاری بعدی خود صحبت کنیم. با ما در تماس باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *