سفارش قطعات پلاستیکی

سفارش ساخت چرخ دنده پلاستیکی

سفارش ساخت چرخ دنده پلاستیکی

سفارش ساخت چرخ دنده پلاستیکی در ابعاد مختلف در برلیان قطعه پذیرفته میشود. این قطعات با استفاده از قال های تزریق پلاستیک تولید میشود که در ادامه به صورت مفصل به ابن موضوع خواهیم پرداخت.

ساخت قالب چرخ دنده پلاستیکی

سفارش ساخت قالب چرخ دنده پلاستیکی درارای مراحل مختلفی اعم از طراحی قطعه، ساخت نمونه سه بعدی، طراحی قالب و تولید انبوه محصول میباشد.

این محصول ظرافت بسیار بالایی دارد و شرکت سازنده آن بایستی تجربه بالایی در تولید قطعات داشته باشد. برلیان قطعه با دارا بودن تجربه بالا در ساخت قطعات پلاستیکی سفارشی توان ساخت این محصول را دارد.

در ادامه به مراحل ساخت قالب و قطعه خواهیم پرداخت.

ساخت قالب چرخ دنده پلاستیکینحوه ساخت چرخ دنده پلاستیکی

نحوه ساخت چرخ دنده پلاستیکی، استفاده از قالبگیری تزریق پلاستیک است. مرحله اول طراحی قطعه است. قطعه یا به صورت مهندسی معکوس طراحی میشود یا به صورت ابداعی طراحی میشود.

نمونه قطعه بعد از طراحی قطعه به وسلیه پرینت سه بعدی ساخته میشود. پس از تایید نمونه ساخته شده توسط کارفرما کار طراحی قالب تزریق شروع میشود.

متریال مورد نیاز پس از طراحی قالب خریداری میشود. برای ساخت قالب از فولاد مرغوب استفاده میشود تا قالب مدت زمان زیادی بتواند محصول تولید کند.

cnc کار متریال خریداری شده را برشکاری میکند و طرح مورد نظر را بر روی قالب ایجاد میکند. چرخ دنده های پلاستیکی یکی از محصولاتی هستند که با استفاده از این روش قابل تولید هستند.

ساخت چرخ دنده پلاستیکی اصفهاندستگاه ساخت چرخ دنده پلاستیکی

پس از اتمام این مراحل قالب بر روی دستگاه تزریق پلاستیک سوار میشود و پروسه تولید محصول شروع میشود. دستگاه های تولید این محصول دستگاه تزریق پلاستیک است.

تولید انبوه محصولات و سرعت بالای تولید، قالبگیری تزریقی را بسیار محبوب کرده است. تکرار پذیری بالای تولید در این روش باعث بالا رفتن تیراژ تولید میشود که قیمت تمام شده ی قطعه را کاهش میدهد.

مزایا و معایب

چرخ دنده های پلاستیکی نسبت به فلزی دارای مزیت های مختلفی است که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. ویژگی های بارز چرخ دنده های پلاستیکی سبک بودن، عدم زنگ زدگی، بی صدا بودن، تولید بسیار انبوه د رزمان کوتاه اشاره کرد.

چرخ دنده های پلاستیکی در صنایع مختلفی مانند ماشین آلات تولید مواد غذایی، صنایع الکترونیک، صنایع شیمیایی، اسباب بازی و تجهیزات پزشکی استفاده می شود.

ساخت چرخ دنده پلاستیکی اصفهان

ساخت چرخ دنده پلاستیکی در اصفهان یکی از زمینه هایی است که صنعت گران اصفهان به آن مشغول هستند. برلیان پارت نیز با تجربه بالای خود در این زمینه فعالیت میکند.

چرخ دنده های پلاستیکی به دلیل استفاده زیاد آنها در صنایع مختلف بسیار زیاد مورد استفاده قرار میگیرند. این محصولات به صورت عمده و در تیراژ های بالا تولید میشوند.

چرخ دندهای پلاستیکی در ابعاد و در اندازه های مختلفی تولید میشوند. هر کدام از این ابعاد دارای مکانیزم خاص طراحی و تولید هستند.

تولید کننده چرخ دنده پلاستیکی

برلیان قطعه به عنوان تولید کننده چرخ دنده پلاستیکی آماده دریافت تمامی سفارشات در این زمینه میباشد. از صفر تا صد مراحل تولید این محصول در برلیان قطعه انجام میشود.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ساخت قطعات پلاستیکی در هر حوزه کاری میتوانید با همکاران را تماس حاصل فرمایید. همکاران ما تمامی مراحل و قیمت ها را برای شما توضیح خواهند داد.

ارسال محصولات به سراسر کشور انجام میشود. برلیان قطعه برای این امر تدابیری اندیشیده است تا در اسرع وقت محصولات به دست مشتریان برسد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *