سفارش قطعات پلاستیکی

سفارش ساخت گلدان پلاستیکی ارزان عمده در انواع رنگ

سفارش ساخت گلدان پلاستیکی

گلدان های پلاستیکی یکی از پرمصرف ترین قطعات پلاستیکی هستند. نگهداری از گلها یکی از علاقه های انسان ها میباشد به همین دلیل گلدان، مصرف بالایی دارد. برای سفارش ساخت گلدان پلاستیکی ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید.

سفارش ساخت گلدان پلاستیکی ارزان

تولیدی گلدان پلاستیکی

سفارش ساخت گلدان پلاستیکی ارزان را میتوانید در سایت برلیان قطعه ثبت نمایید. برای ساخت ارزان گلدان در ابتدا بایست چند مورد بسیار مهم را در نظر گرفت.

میتوان برای ساخت گلدان از مواد پلاستیکی ضعیف استفاده کرد که این گلدان ها بیشتر برای مصارف گلخانه ای استفاده میشود که زیبایی در آنها مهم نمیباشد.

برای ساخت ارزان گلدان پلاستیکی میتوان از ضایعات پلاستیک برای مواد اولیه استفاده کرد که بسیار زیاد در قیمت گلدانها موثر میباشد.

روش تولید گلدان پلاستیکی

روش تولید گلدان پلاستیکی، قالبسازی تزریق پلاستیک است. این روش به دلیل سرعت بسیار زیاد تولید محصول و تولید انبوه کالا در زمان بسیار پایین در بین تولیدکنندگان محبوب میباشد.

در ابتدا گلدان پلاستیکی در هر ابعادی که باشد از مشتری دریافت میشود و به صورت سه بعدی طراحی میشود. در زمان طراحی محصول میتوانید هر تغییراتی که مدنظر دارید بر روی قطعه ایجاد نمایید.

پس از طراحی محصول در صورت نیاز یک نمونه سازی سه بعدی از محصول انجام میشود. پرینت سه بعدی گلدان میتواند دیدی  کلی نسبت به قطعه را به شما بدهد.

تولیدی گلدان پلاستیکیساخت گلدان سفارشی

ساخت قالب گلدان سفارشی بعد از طراحی و نمونه سه بعدی شروع میشود. طراحی قالب نیز با استفاده از نرم افزار های به روز کامپیوتری انجام میشود.

پس از طراحی قالب، متریال مورد نیاز ساخت قالب تزریق پلاستیک تهیه میشود. برلیان قطعه برای ساخت قالب از بهترین فولاد موجود در بازار استفاده میکند.

متریال با طرح به قسمت CNC ارسال میشود. بر اساس طرح قطعه مراحل براده برداری با CNC اغاز میشود. پس از نوبت به مونتاز قالب و پرداخت قالب میرسد.

قالب تزریق پلاستیک آماده تولید محصول میباشد. قالب بر روی دستگاه تزریق پلاستیک بسته میشود و تولید انبوه محصول شروع میشود.

تولیدی گلدان پلاستیکی

برلیان قطعه به عنوان تولیدی گلدان پلاستیکی، آماده دریافت تولید گلدان در انواع طرح و رنگ میباشد. گلدان های پلاستیکی آپارتمانی نیز جزئی از تولیدات این مجموعه است.

گلدان های پلاستیکی آپارتمانی به دلیل ظاهری زیبا و جذاب، خیلی زود مورد استقبال شدید مردم قرار گرفت. استفاده از این گلدان ها علاوه بر نگهداری گلها به زیباسازی منازل نیز بسیار کمک کرد.

مزیت ما نسبت به بقیه تولیدکنندگان این است که ساخت قطعات پلاستیکی مورد نظر مشتری را به صورت کاملا سفارشی تولید میکنم و از صفر تا صد این کار را انجام میدهیم.

تخصص ما در این مجموعه ساخت قطعات پلاستیکی است. برای دریافت مشاوره در این زمینه میتوانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.

سفارش ساخت گلدان پلاستیکی در اصفهان

برای سفارش ساخت گلدان پلاستیکی در اصفهان میتوانید از همین سایت اقدام فرمایید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید مسفارش خود را اعلام فرمایید.

ارسال محصولات به سراسر کشور انجام میگردد. برلیان قطعه برای ارسال محصولات به سراسر کشور روش هایی را در نظر گرفته است که در اسرع وقت محصولات به دست مشتریان محترم برسد.

محصولاتی که ما در اختیار مشتری قرار میدهیم از کیفیت مطلوبی بر خوردار است. نمونه کارهای تولید شده ما را میتوانید در قسمت نمونه کارها مشاهده نمایید.

خرید گلدان پلاستیکی به صورت عمده

خرید گلدان پلاستیکی به صورت عمده یکی از بهترین روش های خرید این محصول است زیرا قیمت تمام شده ی خرید عمده محصولات بسیار پایین میباشد.

این محصولات را میتوان در دفعات مختلف استفاده کرد زیرا استحکام بالایی دارند. همانطور که در بالا هم به این موضوع اشاره کردیم گلدان ها در هر ابعادی که باشند طراحی و به تولید انبوه میرسند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *