قالب تزریق پلاستیک

ساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان در اصفهان

ساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان در اصفهان

ساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان در اصفهان، یکی از خدمات و فعالیت هایی است که مجموعه برلیان قطعه ارائه میدهد. ساخت قالب تزریق پلاستیک برای تولید انبوه محصولات و کالاهای پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرد.

ساخت قطعات پلاستیکی در اصفهان

قطعات پلاستیکی به یکی از پر مصرف ترین محصولات در زندگی روزمره ما تبدیل شده است. هر روزه استفاده از این محصولات بیشتر میشود و تقاضای خرید هم بالاتر میرود.

ایده های جدیدی برای ساخت قطعات پلاستیکی جدید به ذهن افرادی خطور میکند که میتوانند این ایده ها را طراحی و تولید کنند. برای تولید کالاهای پلاستیکی با تیراژ بالا میتوان از قالب های تزریق پلاستیک استفاده کرد.

مجموعه برلیان قطعه یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت قطعات پلاستیکی در اصفهان میباشد که قابلیت دریافت سفارش ساخت ظروف پلاستیکی و همچنین سفارش ساخت ظروف پلاستیکی عسل را دارد.

قالب سازی پلاستیک اصفهان

قالب سازی پلاستیک اصفهان یکی از حوزه هایی است که نیاز به تجربه و دانش فنی بالایی میباشد. گروه برلیان قطعه به عنوان یکی از فعالان در این زمینه با تجربه بالا و استفاده از دانش فنی افراد خبره در این زمینه آماده ارائه خدمات میباشد.

ساخت قالب های تزریق پلاستیک، لاستیک، دایکاست، پت و بادی جزئی از فعالیت های شرکت برلیان قطعه میباشد. برای ساخت هر کدام از قالب ها میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

بهترین قالب سازی در اصفهان

ساخت قالب پلاستیک اصفهان از مشهورترین صنعت های کشور است. ساخت قالب با متریال عالی و ضمانت باعث شده است تا اصفهان نامی آشنا در این زمینه پیدا کند.

بهترین قالب سازی در اصفهان، در شهرک صنعتی امیرکبیر اصفهان قرار دارد.

بهترین قالب سازی در اصفهان

سفارش ساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان در اصفهان

سفارش های قالب تزریق پلاستیک را میتوانید به صورت حضوری با غیر حضوری از طریق تماس تلفنی انجام دهید. ساخت قالب با طراحی سه بعدی قطعه آغاز میشود.

در ابتدا فایل سه بعدی قطعه یا خور قطعه مورد نظر از مشتری دریافت میشود. فایل سه یعدی قطعه طراحی میشود. اگر نیاز به نمونه سه بعدی قطعه بود با استفاده از پرینت سه بعدی نمونه اولیه محصول ساخته میشود.

بعد از تایید نهایی طرح محصول، طراحی قالب تزریق پلاستیک آغاز میشود. پیچیدگی قالب تزریق پلاستیک و همچنین تعداد حفره ها و حجم قالب و میزان زمان طراحی، مواردی هستند که در قیمت طراحی قالب تاثیر گزار هستند.

ساخت قالب تزریق پلاستیک اصفهانساخت قالب تزریق پلاستیک اصفهان

ساخت قالب تزریق پلاستیک اصفهان به این صورت است که پس از طراحی محصول متریال های مورد نیاز با توجه به حجم قالب خریداری میشود. نقشه قطعه به همراه متریال به قسمت ماشین کاری ارسال میشود.

قیمت ماشین کاری cnc نیز بستگی به زمانی دارد که صرف ماشین کاری محصول میشود. پس از اتمام مراحل گفته شده قالب به قسمت تزریق ارسال میشود و تست نهایی قالب انجام میگیرد.

پس از تایید نهایی محصول تولید شده، تولید انبوه محصول شروع میشود. در این مجموعه ساخت قطعات سفارشی پلاستیکی نیز انجام میشود.

قالب سازی تزریق پلاستیک اصفهان

قالب سازی تزریق پلاستیک اصفهان یکی از معروف ترین قالبسازی ها در کشور میباشد. تولید قطعات با بالاترین کیفیت مستلزم ساخت قالب تزریق عالی است.

برای دریافت مشاوره در طراحی و ساخت قالب های تزریق پلاستیک در اصفهان و سراسر کشور میتوانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

سفارش ساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان در اصفهان

قالب لاستیک اصفهان

علاوه بر ساخت قالب تزریق پلاستیک، ساخت قالب لاستیک در اصفهان نیز یکی از زمینه هایی است که شرکت برلیان قطعه آنرا انجام میدهد.

قالب های لاستیکی در زمینه خوردو، کشتی سازی و هوا و فضا و غیره جزئی از خدماتی است که این مجومعه ارائه میدهد. گردگیر خودرو و لاستیک های صنعتی کشتی از جمله لاستیک هایی است که در صنعت استفاده میشود و قابلیت تولید دارد.

قالب های لاستیک که در این مجموعه طراحی و تولید میشود با استفاده از به روز ترین نرم افزار ها طراحی میشود و ساخت این قالب ها نیز با بهترین متریال موجود در بازار انجام میشود.

قالب لاستیک اصفهان

هزینه ساخت قالب تزریق پلاستیک

هزینه ساخت قالب تزریق پلاستیک به چند عامل مهم بستگی دارد که در ادامه به چند مورد از آنها خواهیم پرداخت. طراحی محصول و پیچیدگی محصول نقش مهمی در قیمت محصول دارد.

هر چه حجم محصول و پیچدگی محصول بیشتر باشد زمان طراحی و زمان ماشین کاری محصول بالاتر میرود و این دو عامل باعث افزایش قیمت قالب میشود.

تعداد حفره های قالب نقش مهمی در قیمت قالب دارد زیرا زمان ماشین کاری بالا میرود و ساخت قالب به متریال بیشتری نیاز دارد. در بعضی قطعت کاهش میزان حفره قالب صرفه اقتصادی برای هر ضرب تولید را ندارد.

قالب سازی صنعتی اصفهان معرف توانایی بالای صنعتگران در این خطه میباشد. شما میتوانید تمامی مراحل ساخت قالب از صفر تا صد را به ما بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله قیمت طراحی و ساخت قالب تزریق پلاستیک مراجعه نمایید.

قالبسازیساخت قالب پت و بادی در اصفهان

ساخت قالب پت در اصفهان ابتدا از دریافت قطعه شروع میشود. قالب پت برای ساخت قطعات حجیم و توخالی و با ضخامت کم استفاده میشود.

پس از دریافت قطعه نمونه سه بعدی محصول طراحی میشود و پس از طراحی قطعه، طراحی قالب شروع میشود. خرید متریال مرغوب باعث طول عمر قالب پت میشود.

قالب بطری پلاستیکی میتواند در مدت زمان بسیار کوتاه میزان زیادی قطعه را تولید کند.

ساخت قالب پت و بادی در اصفهانساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان

ساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان به چند عامل بستگی دارد که به صورت مختصر در بالا توضیح داده شد. عامل بعدی تعداد محصولی است که با این قالب قصد تولید آنرا داریم.

هر چه تعداد تولید محصول بالا تر رود بایستی از فولاد های قوی تر برای ساخت قالب استفاده کرد تا عمر قالب بالا رود و قابلیت تولید بالا را داشته باشد.

قالب سازی اصفهان

قالب سازی اصفهان قدمتی چند ساله دارد و صنعتگران با تجربه ای در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

جهت دریافت مشاوره رایگان میتوانید با متخصصان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *