ساخت اسباب بازی آهو با استفاده از روش قالبگیری تزریق پلاستیک انجام میشود. این محصول را میتوان در رنگ های مختلف تولید نمود.

قالب اسباب بازی

این فرآیند برای کسب و کارهای نوپا که با راه حلی کم هزینه وارد بازار اسباب بازی می شوند، بهترین است. قالب گیری تزریقی مقرون به صرفه ترین گزینه برای تولید با حجم بالا است زیرا مواد و ابزار نسبتا ارزان تر هستند. همچنین، به دقت بالایی نیاز ندارد و به تولیدکنندگان اجازه می‌دهد محصولات را به سرعت و با هزینه کمتر تولید کنند.

 از آنجایی که این فرآیند بسیار کارآمد است، ضایعات کمی تولید می کند. این بدان معنی است که شما می توانید از تمام مواد اولیه خود در تولید استفاده کنید و میزان هدر رفتن مواد را به عنوان ضایعات در طول ساخت کاهش دهید. علاوه بر این، می‌توانید از پلاستیک اضافی حاصل از قالب‌گیری تزریقی برای اهداف دیگری مانند بسته‌بندی یا تزئین محصول استفاده کنید.

قالب گیری تزریقی دقت بالا و پرداخت صاف را ارائه می دهد. این فرآیند برای تولید اشکال پیچیده با جزئیات ظریف که نیاز به دقت دارند، عالی است. همچنین منجر به تغییر شکل کمتری نسبت به روش‌های دیگر می‌شود و از ظاهر و عملکرد عالی اسباب‌بازی‌تان اطمینان حاصل می‌کند.

برای سفارش محصول و محصولات مشابه و سفارش ساخت قطعات پلاستیکی میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط