دسته‌بندی نشده

قیمت و هزینه خدمات پرینت سه بعدی

قیمت و هزینه خدمات پرینت سه بعدی

قیمت و هزینه خدمات پرینت سه بعدی به سه عامل اصلی بستگی دارد که عبارتنداز هزینه طراحی قطعه، زمان برنامه دستگاه، متریال استفاده شده(فیلامنت). قبل از قالبسازی نیاز به نمونه سه بعدی میباشد.

قیمت خدمات پرینت سه بعدی

قیمت خدمات پرینت سه بعدی

قیمت خدمات پرینت سه بعدی در زمینه های مختلف به دلیل استفاده از متریال های متنوع، متفاوت است. در صنایعی که برای ساخت قطعات انها با استفاده از متریال های مقاوم تر ساخته میشود هزینه بالاتری دارد.

قطعاتی که زمان بیشتری نیاز است تا محصول آماده تحویل به مشتری شود نیز هزینه بالاتری دارد زیرا به طور معمول قطعاتی که زمان بیشتری نیاز است تا آماده شود هزینه بالاتری دارد.

قیمت خدمات پرینت سه بعدی بستگی به طراحی قطعه نیز دارد که ار فایل سه بعدی قطعه موجود باشد این هزینه کاهش میابد.

 

هزینه ی پرینت سه بعدیهزینه ی پرینت سه بعدی

هزینه پرینت سه بعدی براساس زمان برنامه محصول و فیلامنت(مواد اولیه) بستگی دارد. هر محصولی بسته به بزرگی و کوچکی آن زمان خاصی برای آماده شدن دارد.

فیلامنت هایی که برای تولید قطعات استفاده میشود وارداتی میباشد و از کیفیت قابل قبولی بهره مند میباشد. برای قطعاتی که جنبه تست دارند و کاربرد صنعتی ندارد از کیفیت متوسط استفاده میشود.

دقت و کیفیت طراحی محصول با انتخاب فیلامنت مناسب برای قطعات بسیار مهم است.

قیمت چاپ سه بعدی صنعتیقیمت چاپ سه بعدی صنعتی

قیمت چاپ سه بعدی صنعتی بستگی به نوع قطعه و پیچیگی قطعه و میزان زمان آماده شدن محصول بستگی دارد. نمونه های سه بعدی صنعتی بیشتر محصولاتی است که صرفه اقتصادی ساخت قالب را ندارند.

قطعات صنعتی خاص که قالبیت و صرفه اقتصادی برای ساخت قالب در آنها وجود ندارد بهترین گزینه استفاده از پرینت سه بعدی است. پرینت سه بعدی به دلیل کارکرد خاص خود توانایی نمونه سازی تمامی قطعات را دارد.

قطعاتی که در تجهیزات صنعتی استفاده میشود را میتوان با دقت بالا و کیفیت مطلوب با پرینت سه بعدی تولید کرد.

ساخت قالب تزریق پلاستیک پس از نمونه سازی سه بعدی شروع میشود.

پرینت سه بعدی ارزانپرینت سه بعدی ارزان

پرینت سه بعدی ارزان بسته به موارد مختفلی دارد که در فرایند تولید نمونه سازی سه بعدی رعایت میشود. مواد اولیه و کیفیت آن در قیمت نمونه ساخته شده بسیار تاثیر دارد.

شما میتوانید با انتخاب فیلامنت ها با قیمت های مختلف، قیمت محصولات خود را تغییر دهید و نمونه خود را با قیمت پایین تری سفارش دهید.

استفاده از فیلامت های مختلف بستگی به زمینه استفاده قطعه دارد و بدون برنامه نمیتوان این کار را انجام داد.

قالبسازی تزریق پلاستیک پس از تایید نهایی محصولی که کارفرما تایید آنرا داده است طراحی و ساخته میشود.

نرخ پرینت سه بعدیپرینت سه بعدی اصفهان

نرخ پرینت سه بعدی هر ساله در حال تغییر میباشد و این تغییر قیمت به دلیل افزایش قیمت فیلامنت ها و همچنین افزایش قیمت لوازم یدکی پرینت سه بعدی میباشد.

فیلامنت هایی که برای ساخت نمونه های سه بعدی استفاده میشود وارداتی میباشد و قیمت آنها هر ساله در حال تغییر است و بست هبه کیفیت فیلامنت ها قیمت های متفاوتی دارند.

پرینتر های سه بعدی به دلیل اصطحلاک بالا هر ساله نیاز به سرویس دارد و این امر مستلزم هزینه هایی میباشد.

ساخت قطعه پلاستیکی بعد از ساخت نمونه سه بعدی و قالب انجام میشود.

پرینت سه بعدی اصفهان

شرکت برلیان قطعه واقع در اصفهان، آماده همکار با تمامی شرکتها در سراسر کشور است. شما مشتریان محترم میتوانید از هر کجای ایران فایل سه بعدی محصول خود را برای ما ارسال کنید و نمونه سه بعدی را تحویل بگیرید.

مجموعه برلیان قطعه برای ارسال نمونه های ساخته شده به سراسر کشور تمهیداتی اندیشیده است تا محصولات در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست شما برسد.

برلیان قطعه تا به حال همکاری های گسترده ای در زمینه پرینت سه بعدی با صنایع مختلف را داشته است و تجربه کافی برای ارائه خدمات به شما عزیزان را دارد.

برای اطلاع از قیمت و همچنین سفارش پرینت سه بعدی میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را از تمامی جزیئات مطلع خواهند کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *