قالب تزریق پلاستیک

قیمت طراحی و ساخت قالب تزریق پلاستیک

قیمت طراحی و ساخت قالب ترزیق پلاستیک به عوامل مختلفی دارد که به صورت مفصل در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت. هزینه ساخت قالب و کارکرد قالب تزریق پلاستیک و خدمات مختلفی که در زمینه قالبسازی ارائه میشود را در این مقاله مورد بررسی قرار میدهیم.

قالبسازی تزریق پلاستیک

قالبسازی تزریق پلاستیک به حرفه ای گفته میشود که با ساخت قالب تزریق به ساخت قطعه پلاستیکی کمک میکند. این رشته به تولید انبوه لوازم پلاستیکی بسیار کمک میکند.

قالب های تزریق پلاستیک به قالب هایی گفته میشود که برای ساخت قطعات پلاستیکی و لاستیکی از آنها استفاده میشود. این قالب ها از جنس فولاد ساخته میشوند و از استحکام بالایی برخوردار هستند.

قالب تزریق پلاستیک دوشاخه، رژ لب، صافی بنزین، لیوان، سبد میوه، ظروف یکبار مصرف، ظروف پلاستیکی و در زمینه روشنایی از جمله فعالیت هایی است که برلیان قطعه انجام داده است.

جنس این قالب ها  با توجه به تعداد قطعه متفاوت میباشد و تیراژ تولیدی قطعه در انتخاب نوع جنس قالب بسیار موثر است.

ساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان

ساخت قالب تزریق پلاستیک ارزان به مواردی بستگی دارد که عبارتند: میزان تیراژ تولید محصول. هر چه تعداد محصولی که نیاز دارید با قالب تولید کنید کمتر باشد متریان ارزانتری نیاز است و قیمت قالب پایین میاید.

متریال های مختلفی برای تولید قالب وجود دارد اما ما بهترین متریال را استفاده میکنیم تا عمر قالب بالا رود.

قیمت قالب تزریق پلاستیک

وزن قالب که بستگی به کوچک بودن یا بزرگ بودن قطعه دارد در قیمت قالب تزریق پلاستیک تاثیر دارد. هر چه وزن قالب پایین تر باشد از فولاد کمتری برای تولید آن استفاده میشود و باطبع قیمت کاهش میابد.

این ها مواردی بود که در ارزان شدن ساخت قالب تزریق پلاستیک تاثیر دارد.

هزینه ساخت قالب تزریق پلاستیک

در ابتدا طراحی قالب از هزینه هایی است که برای تولید قالب پباید در نظر گرفت. هر چه قالب پیچیده تر باشد و دارای حفره های زیادی باشد و زمان طراحی بالایی برای آن صرف شود قیمت  طراحی بالا میرود.

تعداد حفره های قالب نیز باعث افزایش قیمت قالب میشود زیرا به ماشین کاری زیادی نیاز دارد و زمان زیادی میبایست ماشین کاری بر روی قالب انجام شود ولی در بعضی از محصولات نیاز است برای اینکه تولید در هر ضرب قطعه، صرفه اقتصادی داشته باشد تعداد حفره ها را بالا ببریم.

پس هر چه قالب سنگین تر باشد و از پیچیدگی بالایی برخوردار باشد و به ماشین کاری بیشتری نیاز داشته باشد هزینه ی بالاتری نیز برای تولید قالب نیاز است.

خدمات قالب سازی تزریق پلاستیک

کلیه خدمات در زمینه قالب سازی تزریق پلاستیک از جمله مرحله طراحی که خود به چند بخش مختلف اعم از اسکن سه بعدی و نمونه سازی سه بعدی تقسیم میشود در این مجموعه انجام میشود.

خدمات ساخت این قالب ها از جمله ماشین کاری و تست نهایی محصول نیز انجام میشود. بنابر سفارش مشتری محصول نیز برای مشتری تولید میشود.

سفارش ساخت قطعه نیز پذیرفته میشود.

قالب سازی قطعات پلاستیکی

قالب سازی قطعات پلاستیکی به این صورت است که پس از طراحی قالب متریال مورد نیاز مانند فولاد و آهن خریداری میشود. متریال به بلوکه کاری ارسال میشود و در این قسمت تمامی متریال، یک شکل و اندازه میشوند.

سپس به قسمت ماشین کاری cnc ارسال میشود و با دستگاه cnc تمامی مراحل براده برداری طبق نقشه سه بعدی انجام میشود.

علاوه بر قالب های تزریق پلاستیک، بادی، لاستیک، ریختگری و قالب اکسترود هم در این مجموعه طراحی و ساخته میشود.

برای اطلاع بیشتر در زمینه قالب های بادی میتوانید به مقاله قالب سازی بطری پت مراجعه نمایید.

قالب تزریق پلاستیک قطعات خودرو

یکی از زمینه هایی که مجموعه ما تمرکز زیادی بر روی آن دارد ساخت قالب هایی پلاستیکی و لاستیکی خودرو است که در حوزه خودرو سازی مورد استفاده قرار میگرد.

این مجموعه قابلیت ساخت قالب تزریق پلاستیک صافی بنزین، انواع گردگیر های خودرو ها، ضربه گیرهای لاستیکی، خرطومی هواکش، بوش اکسل را دارد و آماده همکاری با تمامی ارگانها و شرکت ها میباشد.

تمامی قطعاتی که سفارشی هستند نیز تولید میشود. در ابتدا نمونه اولیه برای درک بهتر با استفاده از پرینت سه بعدی تولید میشود و سپس قالب محصول ساخته میشود.

ساخت قالب تزریق پلاستیک انواع ظروف بسته بندی عسل

قالب ترزیق پلاستیک ظروف بسته بندی عسل در بازار مواد غذایی بسیار پر مصرف میباشد و یکی از زمینه هایی است که این مجموعه توانایی ساخت آنرا در ابعاد مختلف دارا میباشد.

ظروف بسته بندی عسل از مواد اولیه کاملا بهداشتی تولید میشود که هیچگونه مضراتی برای بدن انسان ندارد و مورد تایید سازمان غذا و دارو میباشد.

شما همچنین میتوانیدسفارش ساخت ظرف پلاستیکی عسل مورد نظر خود را به صورت کاملا سفارشی در حجم های مختلف به ما سفارش دهید و انجام تمامی مراحل ساخت قالب و تولید محصول را ما برای شما انجام خواهیم داد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *