خدمات پرینت سه بعدی

قیمت خدمات پرینت سه بعدی اصفهان

خدمات پرینت سه بعدی اصفهان

پرینت سه بعدی، نمونه سازی سه بعدی، مدل سازی سه بعدی و چاپ سه بعدی همگی نام های هستند از روشی که با آن میتوان ایده ها را قبل از قالبسازی به قطعات تبدیل کرد. در این مقاله قصد داریم قیمت خدمات پرینت سه بعدی اصفهان را نیز بررسی کنیم.

پرینت سه بعدی چیست

پرینت سه بعدی چیست

پرینت سه بعدی به دستگاهی گفته میشود که با استفاده از تکنولوژی ذوب مواد فیلامنت(مواد اولیه نمونه سازی) مدل های دیجیتالی را به قعات فیزیکی تبدیل کنند.

دستگاه نمونه سازی سه بعدی با ذوب کردن فیلامنت ها و قرار دادن لایه به لایه آنها بر روی هم عملیات تولید قطعات را انجام میدهد. این دستگاه ها قبلیت تولید هر قطعه و محصولی را دارند.

قابلیت تولید قطعات در رنگها و در متریالهای مختلف وجود دارد.

تولید قطعه با پرینت سه بعدی

تولید قطعه با پرینت سه بعدی

تمامی قطعات در زمینه های مختلف از جمله هوا و فضا، تجهیزات پزشکی، نظامی، کشتی سازی و غیره که ساخت قطعات آنها انبوه نمیباشد و ساخت قالب تزریق پلاستیک نیز برای ساخت این قطعات صرفه اقتصادی ندارد تولید به وسیله پرینت سه بعدی بهترین گزینه است.

در ابتدا قطعه یا نقشه سه بعدی قطعه در اختیار ما قرار میگیرد و پس از آن با استفاده از نرم افزار های طراحی، طراحی قطعه انجام میشود.

طرح بر روی دستگاه بارگزاری میشود و طی زمان مشخص شده به وسیله نرم افزار قطعه آمده شده و به مشتری تحویل داده میشود. طراحی قالب تزریق پلاستیک بعد از آن انجام میشود.

چاپ سه بعدی صنعتی

قطعاتی در صنعت وجود دارد که از پیچیدگیبالایی برخوردار است و برای ساخت این قطعات نیاز به تجربه بالایی میباشد. مجموعه برلیان قطعه با تکیه بر دانش فنی و کادری مجرب آماده طراحی و ساخت هر قطعه ی صنعتی میباشد.

قطعاتی در صنعت وجود دارند که نیاز به ساخت انبوه آنها نمیباشد زیرا کاربردی خاص دارند. برای ساخت این قطعات بهترین روش ساخت با استفاده از پرینت سه بعدی میباشد.

ساخت قطعات پلاستیکی صنعتی با انواع متریالها با استفاده از مدل سازی سه بعدی قابل ساخت میباشد.

سفارش پرینت سه بعدی

سفارش پرینت سه بعدی به این صورت میباشد که ایده ای که در ذهن دارید یا قطعه ای که موجود دارید را به صورت سه بعدی با استفاده از نرم افزار های مربوطه طراحی مینمایید.

نرم افزار های پرینت سه بعدی این طرح را برای بارگزاری بر روی دستگاه آماده میکنند. در نرم افزار زمان انجام پرینت و میزان لایه گزاری را میتوان تعیین نمود.

برای دریافت مشاوره و قیمت و هزینه خدمات پرینت سه بعدی میتوانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. برای اطلاع بیشتر در رابطه با خدمات پرینت سه بعدی میتوانید به صفحه خدمات پرینت سه بعدی مراجعه نمایید.

خدمات پرینت سه بعدی اصفهان کجاستخدمات پرینت سه بعدی اصفهان

خدمات پرینت سه بعدی اصفهان یکی از خدمات برلیان قطعه است. مجموعه برلیان قطعه نیز یکی از خدمات دهندگان در زمینه طراحی و ساخت قالب و پرینت سه بعدی میباشد.

شما مشتریان محترم میتوانید از سرتاسر کشور سفارشات خود را ثبت نمایید. در این مجموعه تدابیری اندیشیده شده است تا خدمات انجام شده در اسرع وقت به دست مشتریان گرامی برسد.

شهرک صنعتی امیر کبیر یکی از مراکز بسیار مهم در زمینه خدمات صنعتی در اصفهان میباشد.

پرینت سه بعدی مجسمه انسان

پرینت سه بعدی قابلیت ساخت انواع سردیس را دارد. در ابتدا صورت شخص با استفاده از اسکن سه بعدی، اسکن میشود و به صورت فایل سه بعدی تهیه میشود.

سردیس یکی از پر مصرف ترین قطعاتی است که در زمینه هنر مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید هر تصویر صورتی را به صورت مدل سازی سه بعدی تهیه کنید.

پرینت سه بعدی قابلیت ساخت قطعات پیچیده در ابعاد مختلف و در متریالهای مختلف را میتواند تولید کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *