خدمات پرینت سه بعدی

 

خدمات پرینت سه بعدی اصفهان

خدمات پرینت سه بعدی

_

خدمات پرینت سه بعدی برای قطعاتی انجام میشود که کارفرما قصد تولید آنرا دارد و میخواهد نمونه ی اولیه محصول خود را مشاهده کند. برای ساخت وسایل و تجهیزات میتوانید در ابتدا به صورت سه بعدی با دستگاه پرینت سه بعدی نمونه سازی کنید و پس از آنالیز اولیه محصول، قالب سازی و تولید انبوه محصول را شروع کنید.

ساخت قطعات با پرینت سه بعدی، برای قطعاتی که صرفه ساخت قالب تزریق پلاستیک را ندارند نیز استفاده میشود. به عنوان مثال در زمینه تجهیزات پزشکی قطعاتی وجود دارد که صرفه اقتصادی تولید قالب را ندارد. برای ساخت این قطعات از روش پرینت سه بعدی استفاده میشود. قطعاتی که تیراژ بالایی ندارند و قطعات پیچیده ای برای ساخت محسوب میشوند با پرینت سه بعدی تولید میشود.

پرینت سه بعدی برای قطعاتی که فقط یکبار نیاز به تولید دارد و نیازی به تولید انبوه در آنها نیست بسیار مناسب است مثل ماکت ها و استخوان بندی ها و اجزای بدن انسان.

پرینیت سه بعدی دارای فیلامت ها با رنگهای مختلفی میباشد و شما میتوانید نمونه های خود را با رنگ های متفاوت تولید نمایید رنگهایی مثل رنگ پوست یا حتی شفاف برای وسایل آزمایشگاهی.

فیلامنت های مختلف با مقاومت های متفاوت وجود دارد که هر کدام برای زمینه های خاص استفاده میشود و استحکام نمونه سه بعدی به این فیلامت ها بستگی دارد.

پرینت سه بعدی غضروف

غضروف های آموزشی و آزمایشگاهی به صورت سه بعدی ساخته میشود. در مدارس و دانشگاه ها برای آموزش از این نمونه های سه بعدی استفاده میشود.

پرینت سه بعدی اسباب بازی

اسباب بازی هایی که قصد تولید انبوه آهنا را دارید میتوانید با استفاده از پرینت سه بعدی نمونه اولیه آنرا را تولید نمایید و دید کلی نسبت به آن به دست آورید.

پرینت سه بعدی چهره (سردیس)

ساخت سه بعدی چهره  یا سردیس با استفاده از مواد اولیه با مقاومت بالا انجام میشود.

پرینت سه بعدی تجهیزات پزشکی

ساخت قطعات تجهیزات پزشکی، که صزفه اقتصادی تولید قالب تزریق را ندارند و به صورت تکی میباشند با استفاده از تکنولوژی پرینت سه بعدی ساخته میشود.

چاپ سه بعدی در هنر

وسایل هنری پیچیده و زیبا و هر طرح هنری که در ذهن دارید را میتوانید با استفاده از این روش پیاده سازی کنید.

پرینت سه بعدی اعضای بدن

در بحث آموزش مدارس و دانشگاه های پزشکی میتوان با استفاده از نمونه سازی سه بعدی تمامی اجزای بدن انسان را نمونه سازی سه بعدی کرد.

به صورت کاملا رایگان با همکاران ما در زمینه پرینت سه بعدی در تماس باشید.

سوالات خود را در زمینه پرینت سه بعدی از افراد متخصصص در این زمینه بپرسید.

قبل
قیمت و هزینه خدمات پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی چیست؟

پرینت سه بعدی به تکنولوژی گفته میشود که در آن با ذوب شدن فیلامت (مواد اولیه ساخت) قطعه ی مورد نظر از فرمت دیجیتال به قطعه فیزیکی تبدیل میشود.

دقت بالا و سرعت زیاد نمونه سازی سه بعدی از مزیت های این دستگاه است. در ابتدا قطعه به صورت سه بعدی طراحی میشود و پس از برنامه گیری به دستگاه بارگزاری میشود و دستگاه لایه به لایه محصول را آماده میکند.

خدمات نمونه سازی سه بعدی

پرینتر های سه بعدی قالبیت ساخت قطعات با رنگهای مختلف را دارد. فیلامت های موجود در بازار دارای رنگ های متنوع میباشند به همین دلیل میتوان محصولات را با رنگ های متفاوت تولید نمود.

مراحل ساخت قطعات با پرینت سه بعدی

_

خدمات پرینت سه بعدی در مجموعه برلیان قطعه با استفاده از به روزترین دستگاهای پرینت سه بعدی انجام میشود که شامل مراحل زیر میباشد:

  1. طراحی محصول با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری
  2. پس از طراحی محصول، با نرم افزار های مخصوص برنامه گیری میشود
  3. برنامه بر روی دستگاه بارگزاری میشود و عملیات نمونه سازی شروع میشود
  4. پس از زمان تعیین شده، قطعه آماده تحویل میباشد.
قطعه

هزینه خدماتپرینت سه بعدی

هزینه خدمات پرینت سه بعدی

_

هزینه پرینت سه بعدی به سه عامل اصلی بستگی دارد که عبارتند از:

  • زمان برنامه دستگاه

محصولی که پرینت سه بعدی میشود زمان مشخصی برای تولید دارد و برنامه پرینت سه بعدی زمان برنامه را اعلام میکند. میزان قیمت نمونه سازی به زمان ساخته شدن محصول بستکی دارد.

  • متریال استفاده شده (فیلامت)

فیلامت یا مواد اولیه که برای تولید محصول استفاده میشود متفاوت است و در قیمت نمونه سه بعدی تاثیر دارد. هرچه کیفیت فیلامنت بهتر باشد قطعه محکمتر است.

  • هزینه طراحی قطعه

قبل از ساخت نمونه به صورت سه بعدی با استفاده از نرم افزار هایی طراحی میشود که شامل هزینه ای میباشد

پرینت سه بعدی اصفهان

پرینت سه بعدی در اصفهان یکی از زمینه هایی است که شهرک های صنعتی انجام میشود. مجموعه برلیان قطعه نیز مفتخر است خدمات مربوط به پرینت سه بعدی را در اصفهان ارائه میدهد.

برلیان قطعه آمادگی ساخت تمامی نمونه ها در زمینه ها را دارد و ارسال این محصول برای تمامی استانها امکان پذیر میباشد. برای سفارش محصول تنها کافیست فایل سه بعدی محصول خود را یا قطعه ی مورد نظر خود را که قصد ساخت نمونه سازی سه بعدی از آن را دارید برای ما ارسال نمایید.

برلیان قطعه با استفاده از بهترین متریال های موجود در بازار و ارائه خدمات در اسرع وقت آماده همکاری با تمامی ارگانها میباشد.

پرینت سه بعدی انسان، پرینت سه بعدی جمجمه، پرینت سه بعدی چرخ دنده، پرینت سه بعدی خودرو، پرینت سه بعدی ظروف  و پرینت سه بعدی هر چیزی از جمله فعالیت هایی است که گروه برلیان قطعه انجام داده است و آمادگی انجام آنها را دارد.

سفارش پرینت سه بعدی پلاستیکی

تست محصولات قبل از تولید یکی از مهمترین مواردی است که بایستی قبل از تولید محصولات انجام دهیم. برای این امر قبل از انجام هر فعالیت و هزینه ی تولیدی میتوان محصول ر انمونه سازی کرد.

سفارش پرینت سه بعدی پلاستیکی بسیار آسان است. اگر وقت کافی برای خواندن ادامه مطلب را ندارید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تمامی جزئیات سفارش را برای شما توضیح خواهند داد.

برای سفارش نمونه در ابتدا نیاز به طراحی سه بعدی محصول میباشد که با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری طراحی میشود. پس از آن به برنامه قابل اجرا بر روی دستگاه تبدیل میشود و روی دستگاه بارگزاری میشود.

پس از سپری شدن زمان مورد نیاز برای تولید قطعه، قطعه آماده ارسال برای مشتری میباشد.

پرینت سه بعدی چهره

_

پرینت سه بعدی چهره یا سردیس یکی از محبوب ترین محصولات در زمینه نمونه سازی سه بعدی میباشد.

شما میتوانید چهره خود و هر شخص دیگری را که نیاز به ساخت یه بعدی چهره آن فرد دارید را با استفاده از پرینت سه بعدی طراحی و تولید نمایید.

ساخت سردیس به دو صورت انجام میشود. در روش اول از صورت شخص به صورت سه بعدی اسکن گرفته میشود و با استفاده از فایل اسکن سردیس ساخته میشود.

در روش دوم با استفاده از عکس دو بعدی سردیس ساخته میشود.