خدمات طراحی و ساخت قالب 

ساخت انواع قالب

قالب های تزریق پلاستیک، قالب دایکاست، قالب پت، قالب ریجتگری ، قالب بادی، قالب اکسترود، قالب لاستیک و غیره جز کوچکی از خدماتی است که مجموعه ما ارائه میدهد.برای ساخت قالب در ابتدا بایستی قطعه مورد نظر با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری طراحی شود. پس از آن با توجه به ابعاد قطعه قالب برای قطعات طراحی و ساخته میشود.

تولید آسان و ظرفیت تولید بسیار بالای محصول، تولید انبوه در زمان کوتاه، کم بودن حجم ضایعات محصول در هنگام تولید از مزایای تولید قطعات با قالب میباشد.

طراحی دقیق و استفاده از متریال مرغوب باعث بالا رفتن کیفیت قالب میشود.

خدمات پرینت سه بعدی

نمونه سازی سه بعدی

پرینت سه بعدی دستگا هی که قابلیت ساخت قطعات به صورت سه بعدی را دارد. ساخت قطعات به صورت سه بعدی باعث میشود که از ضرر و زیان های احتمالی بعد از تولید محصول جلوگیری شود. نمونه سه بعدی برای قطعاتی که خاص هستند و ساخت قالب برای آنها به صرفه نیست نیز با این دستگاه ساخته میشود.

  • ساخت نمونه ذهنی
  • ساخت نمونه قبل از تولید
  • ساخت قطعات خاص
  • ساخت سریع نمونه محصول
  • جلوگیری از ضرر های احتمالی

طراحی و ساخت انواع قطعات پلاستیکی، آلومینیومی، فولادی، پت و آهنی

ساخت انواع قطعه

قطعات با متریال های مختلف در تمامی حوزه ها ساخته میشود. کلیه سفارشات قطعات با جنس پلاستیک، آهن، فولاد، آلومینیوم پذیرفته میشود. قطعات فلزی با قابلیت های مختلف و در زمینه های متنوع تولید میشود.

قطعات خاص با متریال های مختلف تولید میشود. قطعاتی که  نیاز به تولید زیاد دارن با استفاده از قالب تولید میشود ولی قطعاتی که ساخت قالب برای آنها صرفه اقتصادی ندارد به صورت سری کاری  تولید میشود.